Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w MRI prośba o polecenie lekarza
#1
Żarówka 
Cześć,
Jakoś w kwietniu zdrętwiały mi opuszki palców lewej ręki, mw  w czerwcu zaczęła drętwieć mi ręka od łokcia w dół.
Wybrałam się do neurologa, trafiłam kiepsko( termin był szybki, teraz już wiem czemu Oczko)
Byłam święcie przekonana, że to sprawka mojego popsutego kręgosłupa,dostałam skierowanie na rezonans odcinka szyjnego,  sama na własną rękę zrobiłam dodatkowo głowe. I o ile w szyji nie wyszło nic nowego to w głowie tak. Wrzucam opis w załączniku. 

Prośba do Was o polecenie sensownego neurologa z Warszawy( może być prywatnie) który pomoże w diagnozie ew wykluczy sm.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
(26-07-2021, 13:17)e-smka napisał(a): Ja nie widzę zmian demielinizacyjnych więc skąd myśl o sm?
Stwierdzenie "obraz zmian niespecyficzny" nie do końca mnie uspokaja i chyba nie wyklucza demielinizacyjnego charakteru zmian. Stąd  właśnie ta myśl po zestawieniu  z objawami. W szyjnym nic nowego się nie wydarzyło w porównaniu do rezonansu sprzed 4 lat. Oczywiście mam nadzieje wykluczyć sm, ale muszę kogoś znaleźć kto mi w tym pomoże   Oczko

I jeszcze jedno pytanie, czy przy rzucie sm objawy utrzymują się stale, czy np drętwienie pojawia się i znika w ciągu dnia?
Odpowiedz
#3
(28-07-2021, 13:20)e-smka napisał(a): Musi być stale przez 24/48h
Ooooo to dobry znak. Dzięki za odpowiedź  Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości