Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie stwardnienia rozsianego, programy lekowe - placówki
#31
Polecam Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim.Leczenie tylko pierwszej linii.Wszyscy kompetentni , bardzo zyczliwi.
Odpowiedz
#32
Życzliwi przez „ż”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No nie mogłam się powstrzymać bo aż w oczy kłuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
Haaaa fakt haaa .Nie ma ludzi nieomylnych.
Przed , że stawiamy przecinek.
Odpowiedz
#34
Witam czy jest tu ktoś kto należy do programu w Bytomiu w górniczym?
Odpowiedz
#35
Hej. Jeśli mieszka ktoś w Okolicach Lublina polecić mogę tylko SPSK 4 na ul. Jaczewskiego. Dr. Belniak. Bardzo przyjemny i spokojny lekarz. Pamiętam że gdy mi powiedziała że muszę poczekać jeszcze miesiąc na wyniki badań. Zmęczony i zdenerwowany wybuchłem histerycznym śmiechem. Ona spokojnie poczekała aż mi przejdzie by dalej kontynuować rozmowę. Lek dostałem po miesiącu w określonej przez nią dacie
,,Chory, nie znaczy gorszy''
Odpowiedz
#36
(14-10-2019, 14:30)klaudia26 napisał(a): Konin odradzam. Ja się tam na program niestety nie doczekałam dlatego jeżdżę do Poznania. Mój neurolog powiedział że nie ma sensu tam czekać bo się nie doczekam i rzeczywiście chyba by tak było. No chyba że teraz coś się zmieniło... I z tego co wiem to oni się zatrzymali na interferonach i copaxonie. Chyba że jakaś zmiana nastąpiła niedawno.
Zawsze możesz zadzwonić i dopytać ale z mojego doświadczenia z programem lekowym w Koninie to nie polecam.
 Hej, 
ja mam rozpoznanie SM od sierpnia i skierowanie na neurologię do Konina w celu dalszej diagnostyki i leczenia na NFZ... czemu odradzasz Konin? Czy u Ciebie był problem (w sensie przedłużania czasu) w otrzymaniu kwalifikacji czy w kolejce do leczenia? Czy może być tak, ze dostanę kwalifikację do programu od lek z Konina, a potem wybiorę inny ośrodek do leczenia ? 
A.
Odpowiedz
#37
Dzień dobryUśmiech

Moja koleżanka leczy się w Instytucie Zdrowia dr Magdaleny Boczarskiej - Jedynak w Oświęcimiu. Obecnie trwa program kliniczny dla osób chorujących na STWARDNIENIE ROZSIANE. Takie badanie daje pacjentowi
bezpłatne wizyty u specjalistów neurologów, bezpłatne badania diagnostyczne - neuroobrazowe i laboratoryjne
 bezpłatną terapię nowoczesnymi i sprawdzonymi lekami dedykowanymi dla pacjentów z SM, kompleksową opiekę neurologów, neuropsychologów i rehabilitantów.Jest poodbno również zwrot za koszty przejazdów. Mają tam fachowych neurologów. Podaję info kontaktowe.Może się przydać. gorąco polecam ten ośrodek. 
  Tel: 792 231 481
mailowo: info@instytutboczarska.pl .Instytut Zdrowia w Oświęcimiu przy ul. Dąbrowskiego 4
Odpowiedz
#38
Gdyby ktoś był zainteresowany  Uśmiech  https://szpital2.rzeszow.pl/pacjent/programy-lekowe/
Odpowiedz
#39
Witajcie
Mam nielada zagwozdkę, muszę wyjechać do pracy do Niemiec we wrześniu. Zaczęłam terapię lekową Teci. W miarę ok, nie wiem jak wygląda leczenie tym lekiem za tj np. Holandia, Niemcy. Jeżeli wyjadę z PL (nie pracuję mam ubezpieczenie, jestem bezrobotna) wiadomo stracę ubezpieczenie w PL i co za tym idzie dostęp do leków refundowanych w Polsce. Jak kontynuować leczenie za granicą jeżeli to będzie praca czasowa. (do pół roku)? Czy mogę pracować za granicą i opłacać dobrowolnie składki w Polsce i tutaj się leczyć. To nie będzie praca niestety delegowana tylko na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą. Z góry dziękuję za info.
Odpowiedz
#40
Hej, jeżeli będziesz miała umowę o pracę w Niemczech, to automatycznie będziesz ubezpieczona. Tylko nie wiem czy nowy lekarz na dzień dobry wypisze ci receptę na tec. Chyba, że będziesz miała ze sobą wszystkie wyniki i może jakiś "list polecający" od polskiego neuro?  Huh
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości