Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koło SM
#1
czy ktoś z was należy do koła SM? Na czym to polega? Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2
Najbardziej prężnie w Polsce działa PTSR (Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego). Mają swoje oddziały lokalne w wielu miastach, właście takie lokalne koła. Ale są też mniejsze stowarzyszenia, które działają tylko w jakimś mieście lub regionie. Kiedyś regularnie bywałam na takich spotkaniach, teraz czas mi nie pozwala, ale przymierzam się do tego, żeby znów się zaangażować.
Miałam do czynienia jedynie z PTSR, więc o tym mogę się wypowiedzieć. To fajna sprawa. Cyklicznie są organizowane spotkania - można pogadać z ludźmi w podobnej sytuacji o SM i nie tyko. Ale PTSR organizuje też różne wycieczki, porady lekarskie, rehabilitację itp. Poszukaj w internecie czy mają oddział w Twoim mieście i gdzie są spotkania - moim zdaniem warto się wybrać.
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...  Uśmiech
Odpowiedz
#3
(03-06-2016, 01:16)jazzowa napisał(a): Najbardziej prężnie w Polsce działa PTSR (Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego). Mają swoje oddziały lokalne w wielu miastach, właście takie lokalne koła. Ale są też mniejsze stowarzyszenia, które działają tylko w jakimś mieście lub regionie. Kiedyś regularnie bywałam na takich spotkaniach, teraz czas mi nie pozwala, ale przymierzam się do tego, żeby znów się zaangażować.
Miałam do czynienia jedynie z PTSR, więc o tym mogę się wypowiedzieć. To fajna sprawa. Cyklicznie są organizowane spotkania - można pogadać z ludźmi w podobnej sytuacji o SM i nie tyko. Ale PTSR organizuje też różne wycieczki, porady lekarskie, rehabilitację itp. Poszukaj w internecie czy mają oddział w Twoim mieście i gdzie są spotkania - moim zdaniem warto się wybrać.

Dzięki Uśmiechu mnie jest.Tylko nie wiedziałam na czym to polega Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości