Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieganie?
#11
(27-02-2018, 12:00)Akinom napisał(a): O bieganiu, o skakaniu na skakance nie ma już mowy. Raz mi się śniło, że podbiegam do kogoś i uwierzcie, to był piękny sen.

Elsie, nienawidze sklepów, galerii, tłumów a najbardziej ruchomych schodów. Są za szybkie, za wysokie i zawsze jak nie ma nic innego - rozpaczliwie szukam windy.

A wiesz, że teraz przy małym dziecku (niecałe 7 miesięcy) to się zmieniło? Jakaś nowa energia we mnie wstąpiła, już nawet sama potrafię pójść i spotkać się z koleżanką w galerii itd. A może po prostu przestałam myśleć o strachu i się bać? Może mój instynkt przestawił się na to, że muszę chronić moje dziecko, nie mogę się mazać etc. Nie boję się już pójść gdzieś sama... Ale było tak, jak pisałam...

Biegać nadal nie biegam Język Staram się też "rozsądnie" chodzić, nie pędzić, na uciekające mi prawie sprzed nosa autobusy macham ręką Oczko
Odpowiedz
#12
Po prostu musisz dbać o dziecko, myśleć o maluszku bardziej niż o sobie. Sama ciąża też wpłynęła na Ciebie pozytywnie. Tak trzymaj!!!
Odpowiedz
#13
Elsie myślę że to kwestia głowy zajętej czym innym niż smUśmiech jak cały dzień siedzę w pracy i coś się dzieje cały dzień to też się nie zastanawiam czy dam radę tylko to robięUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Myślę, że macie rację, a do tego jeszcze więcej we mnie pozytywnego myślenia i nastawienia, chociaż aktywny dzieć daje mi popalić Oczko Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę :*
Odpowiedz
#15
~Elsie, wspaniała anegdota z życia wzięta, uśmiałam sie z tego, to odnośnie sytuacji na studiach. Odnośnie biegania, po trzech krokach biegowych mam taki hmmm prąd w prawej rece i jeśli nie przestaje biec to prąd jest silniejszy jakbym traciła władze w rece. Lekarka mowi, ze mogę mieć jakieś zmiany w rdzeniu kręgowym i teoretycznie gdzieś w tym roku mam mieć rezonans całego rdzenia kręgowego i głowy oczywiście. Szukać zawsze mogąDuży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości