Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut-nierzut
#11
Dokladnie, stab podgoraczkowy nie pomaga, ja mialam maly rzucik po zwyklym przeziebieniu, takze z taka temperatura non stop to moze sie co nieco zaognic.

A ja wroce do pytania mufy. Bylas z tym w koncu u lekarza, rzut? Pytam, bo mam dokladnie to samo od niedzieli, mrowienie calej lewej strony. Najbardziej to czuje na rece... Na 100% to od stresu, ale nie wiem czy to zwykle pogorszenie, czy wlasnie rzut. Fakt, ze trwa ponad 2 dni i sie pogarsza troche mnie martwi, bo ani nie moge teraz isc do szpitala na zadne sterydy, ani nie chce odpuszczac Tec, a jesli to rzut, to moja lekarka moze cos takiego zasugerowac Smutny
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#12
Sloneczko tez myślę że to jednak będzie coś związanego z twoimi pozostałymi dolegliwosciami. Bo to na rzut raczej nie wygląda. Ale zgadzam się ze powinnaś się przebadać bo na pewno nie wpływa to dobrze na sm...
Areliee jeśli jest to uciążliwe to myślę że powinnaś jednak skontaktowac się z lekarzem. Ja mam już od jakiegoś czasu mrowienia w obu nogach i lewej ręce. Tylko ze u mnie nie trwa to cały czas tylko pojawia się wiele razy w ciągu dnia. Ale ja tak mam od czasu ostatniego rzutu. Chociaż w czasie rzutu tego nie było tylko pojawiło się później. Neurolog kazał mi brać tabletki neurovit. Dopiero zaczynam je brać. Zobaczymy czy pomogą...
Odpowiedz
#13
Areliee w końcu mogę powiedzieć że byłam po czasie. Podczas odbierania leków (po ok 3 tyg od mrowienia) powiedziałam lek że tak mi się działo. Zbadała i rzeczywiście odruchy były inne niż w tej normalnej stronie ale nie nazwała tego rzutem.
Odpowiedz
#14
Wczoraj wieczorem zauważyłam, że mam problemy z czuciem temperatury w lewej nodze. Stając na płytki prawa stopa czuje zimno a lewa czuje takie lekkie ciepło. Dzisiaj doszło też lewe udo i pośladek. I nie wiem czy się tym martwić bo w sumie już mi się to kilka razy zdarzało przed diagnozą i raz po diagnozie, po góra kilku dniach przechodziło i teraz znowu się to pojawiło i nie wiem co myśleć. Chyba zostaje mi poczekać do poniedziałku. Nigdy nie wiem co brać za rzut a co nie.
Odpowiedz
#15
Marta ja mam ten sam problem i zawsze pozostawiam wszystko samemu sobie
Odpowiedz
#16
Ja mam prawą nogę czasem lodowatą a za chwilę piecze z gorąca. A to wszystko od kręgosłupa.
Odpowiedz
#17
No i mnie dzis spotkalo dziwne odczuwanie ciepla w nodze gł.na wys uda, nic mi nie zdretwiało ,choc cala noge czuje jakos inaczej jakbym stawala na miekkiej stopie. ciekawe co bedzie jutro.mam nadzieje ze nie zdretwieje.Możecie coś doradzić?
Odpowiedz
#18
Wyśpij się i nie martw się na zapasUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
No to sie wyspałam☺ i jestem w pracy ale uczucie ciepla nie zniknelo,mam wrazenie ze sie rozlewa coraz wyzej albo sama juz świruje. Rano jedna stopa nie czulam zimnych kafelek. Czy to zwyczajny objaw sm czy może rzut?powinnam isc do lekarza? Moze odpoczac?
Odpowiedz
#20
Z definicji rzut to pojawienie się nowego objawu, lub nasilenie starego trwające dłużej niż 24 godziny. Skonsultować się z lekarzem nie zawadzi, ale nie panikuj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości