Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca magisterska
#1
Cześć Uśmiech Dołączyłam do forum z dwóch powodów. Pierwszy dotyczy tego, że sama choruję na stwardnienie rozsiane od ponad 2 lat, drugim powodem jest moja praca magisterska, w której piszę na temat wpływu cech osobowości i akceptacji choroby na zachowania zdrowotne u osób chorych przewlekle. W związku z tym drugim powodem dołączenia do forum miałabym do Was pytanie, a zarazem ogromną prośbę. W swojej pracy naukowej używam 3 kwestionariuszy (NEO-FFI do badania cech osobowości, IZZ do badania zachowań zdrowotnych oraz AIS do badania akceptacji choroby). Czy zechcielibyście wziąć udział w moim badaniu? Zrozumiem jeśli odmówicie, ale jeśli ktoś jednak się zdecyduje to potwierdzę oczywiście całkowitą anonimowość osób biorących udział w badaniu oraz niewykorzystywanie wyników tego badania podając numer do mojego promotora pracy magisterskiej. Może uda mi się znaleźć kogoś z Poznania i okolic, a może część zgodzi się wziąć udział internetowo. Będę wdzięczna za Waszą odpowiedź. Pozdrawiam Was serdecznie, Karolina Uśmiech
Odpowiedz
#2
(05-11-2016, 19:59)karolina napisał(a): Cześć Uśmiech Dołączyłam do forum z dwóch powodów. Pierwszy dotyczy tego, że sama choruję na stwardnienie rozsiane od ponad 2 lat, drugim powodem jest moja praca magisterska, w której piszę na temat wpływu cech osobowości i akceptacji choroby na zachowania zdrowotne u osób chorych przewlekle. W związku z tym drugim powodem dołączenia do forum miałabym do Was pytanie, a zarazem ogromną prośbę. W swojej pracy naukowej używam 3 kwestionariuszy (NEO-FFI do badania cech osobowości, IZZ do badania zachowań zdrowotnych oraz AIS do badania akceptacji choroby). Czy zechcielibyście wziąć udział w moim badaniu? Zrozumiem jeśli odmówicie, ale jeśli ktoś jednak się zdecyduje to potwierdzę oczywiście całkowitą anonimowość osób biorących udział w badaniu oraz niewykorzystywanie wyników tego badania podając numer do mojego promotora pracy magisterskiej. Może uda mi się znaleźć kogoś z Poznania i okolic, a może część zgodzi się wziąć udział internetowo. Będę wdzięczna za Waszą odpowiedź. Pozdrawiam Was serdecznie, Karolina Uśmiech

Cześć Karolina. Jeśli przygotowałaś kwestionariusze w wersji internetowej- możesz link do nich zamieścić w tym dziale: http://www.stwardnienierozsiane.info/for....php?fid=9
Ew. jeśli nie masz wersji internetowej, możesz tam umieścić kwestionariusze jako załącznik do postu wraz z instrukcją oraz adresem e-mail, na który można Ci je odesłać po wypełnieniu. 
Ze swojej strony - chętnie pomogę, wypełnię. Nie jestem z okolic Poznania, ale internetowo - nie ma problemu. Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć Karolina Uśmiech Również chętnie pomogę Uśmiech Do Poznania mam trochę daleko wiec droga internetowa jak najbardziej Oczko
Odpowiedz
#4
Witaj Karolina !
Chętnie pomogę przez internet .Znam SM od podszewki.
Pozdrawiam !
Teresa
Odpowiedz
#5
Dziękuję Wam bardzo Uśmiech. Jak tylko dostanę kwestionariusze, wkleję je tam gdzie poleciła mi Monika.
Odpowiedz
#6
Cześć. Ja też mogę wypełnić przez internet. Uśmiech
Odpowiedz
#7
Hej, witaj na forum Uśmiech Ja jestem bardzo swieza, ale jestem olbrzymia fanka wszelkich ankiet i kwestionariuszy, takze chetnie pomoge internetowo Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#8
Cześć. Gdybyś potrzebowała więcej ochotników, to ja internetowo się piszę. A co studiujesz? Psychologię?
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...  Uśmiech
Odpowiedz
#9
Internetowo jak najbardziej bo Poznań daleko
Odpowiedz
#10
Hej Uśmiech ja jestem z konina. Ale jeśli to za daleko to chętnie pomogę internetowo Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości