Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca magisterska- stwardnienie rozsiane
#1
Żarówka 
Witam  Uśmiech
Jestem studentką pielęgniarstwa Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zainteresowała mnie tematyka związana ze stwardnieniem rozsianym i funkcjonowaniem w życiu codziennym osób z tą jednostką chorobową. Może napisze skąd w ogóle pomysł akurat na ten temat Uśmiech Na uczelni mam przedmiot SM i z racji tematu jaki musiałam wykonać na zaliczenie ("SM a PTSR") wybrałam się do PTSRu w Szczecinie. Poznałam liczną grupę z którą spędziłam akurat imieniny Pani Jadwigi! Zaczęliśmy rozmawiać, każdy z osobna powiedział mi kilka słów o sobie, ukazał jak funkcjonuje PTSR i co najlepsze zobaczyłam ile można zdobyć marzeń pomimo licznych objawów i stwierdziłam, że chce pisać o SM, bliżej poznać tę jednostkę choroby. Chciałam z tego powodu bardzo nawiązać współpracę z PTSRami aby do Państwa dotrzeć (czekam na odpowiedzi od poszczególnych oddziałów) ale postanowiłam, że wykorzystam i drogę internetową, stąd moja prośba o wypełnienie ankiety internetowej: https://www.ankietka.pl/ankieta/249995/s...siane.html . Jeżeli zechcieliby Państwo wziąć udział w badaniu byłabym bardzo wdzięczna, jeśli Państwo odmówią- również to zrozumiem  Uśmiech . Od razu powiem że ankieta jest w pełni anonimowa a uzyskane dane posłużą wyłącznie do dokonania zbiorczych analiz w celu realizacji pracy magisterskiej. 
Dziękuję bardzo  Uśmiech
Odpowiedz
#2
Już się za to zabieram
Odpowiedz
#3
Chętnie pomogę, zaraz zabieram się za ankietę. Uśmiech

Kwestia formalna, forum nie jest związane z PTSR ani jakimkolwiek innym stowarzyszeniem. Ale dzięki uprzejmości PTSR -m.in. na stronie PTSR jest link do naszego forum.
Nie ma to większego znaczenia, cel jest ten sam - łączyć osoby chorujące na twardnienie rozsiane, pomagać sobie, poszerzać wiedzę etc. Piszę o tym tylko dlatego, że jeśli Twoja praca miałaby dotyczyć akurat chorych zrzeszonych w PTSR to ta informacja mogłaby mieć dla Ciebie znaczenie (choć pewnie wśród nas też osoby, które do PTSR należą Uśmiech ).

I jeszcze jedna uwaga, w ankiecie pytasz o leczenie interferonem. Program leczenia stwardnienia rozsianego (a w zasadzie - 2 programy) obejmują więcej leków niż te z grupy interferonów. Osoby będące w programie leczenia, ale leczące się np. Copaxone, Tecfiderą (oba dostępne w tym samym programie, w którym interferony) czy Tysabri (w programie II linii) - zaznaczą tam, że nie. I będziesz miała dużą osób fałszywie zaliczoną do nieleczonych. Gdybyś potrzebowała wskazówek - napisz na priv, pomogę.
Odpowiedz
#4
Dziękuję bardzo za wskazówki !
Są Państwo pierwszymi osobami do których wysłałam wiadomość, więc bardzo sobie cenię tę podpowiedź Pani Moniko bo uniknę dalszych błędów.
Ankieta poprawiona- link do niej nie uległ zmianie Uśmiech
Odpowiedz
#5
Wypełnione Oczko zachęcam innych
Odpowiedz
#6
Rano wypełnię. Powodzenia z pracą mgr! Uśmiech
Odpowiedz
#7
Zrobione
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#8
Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#9
Także wypełniłem Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Wypelniona Uśmiech Ciekawa i bardzo intuicyjna ankieta, dobra robota! Oczko
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości