Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie
#1
Uśmiech Witam wszystkich
Jestem Anka. Mam SM. Od kwietnia tego roku jestem na Plegridy. Wcześniej byłam na Avonexie ( dla mnie to była masakra) 
Lepiej sie robi zastrzyk i lepiej sie czuje po Plegridy. Fajnie ze to wynaleźli Oczko
Pozdrawiam wszystkich walczących  Uśmiech
Odpowiedz
#2
Cześć Uśmiech Ja na razie jestem na Avonexie, ale bardzo marzę o zmianie. Chciałabym tabletki albo właśnie Plegridy. Dlatego bardzo chętnie poczytam o Twoich doświadczeniach z Plegridy i powodach zmiany Uśmiech
Odpowiedz
#3
Hej hej! Witaj na forum Uśmiech Niewiele tu osob z Plegridy, także na pewno twoje doświadczenie będzie bardzo cenne Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#4
Mam nadzieje ze do czegoś sie przydam Oczko
Odpowiedz
#5
Cześć Uśmiech
Odpowiedz
#6
Hello! Wahałem się między Tecfiderą a Plegridy przy wyborze leczenia. Zdecydowałem się na tabletki, ale jeśli coś pójdzie źle to przeskakuję na Plegridy. Chętnie będę czytał o Twoich doświadczeniach.
Odpowiedz
#7
Witaj Anka, fajnie że dołączyłaś, bo zawsze to ktoś nowy z nowym lekiem, więc będzie dużo informacji
Odpowiedz
#8
Cześć! Super, że jesteś zadowolona ze zmiany leczenia. Rozgość się na forum Uśmiech
Odpowiedz
#9
Cześć Anka 81 Uśmiech Miło że do Nas dołączyłas. Trzymam kciuki za powodzenie w leczeniu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości