Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w realu
#1
Witajcie Uśmiechczy spotykacie się też gdzieś w realu?macie swoje miejsce spotkań gdzie można was poznać i porozmawiać? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Myślę że byłoby to dość trudne ze względu na to ze wszyscy jesteśmy z różnych części Polski i nie tylko bo są tu też osoby mieszkające za granicą...
Odpowiedz
#3
Ja z kilkoma osobami, które są również zarejestrowane na tym forum, spotykamy się już od kilku lat. Poznaliśmy się właśnie na forum ale innym, nie Naszym. Wszyscy jesteśmy z Gdańska, Gdyni lub okolic i jeżeli będziemy robić jakieś spotkanie chętnie zapraszamy Uśmiech
Odpowiedz
#4
Ja jestem z centralnej Polski także niestety ale za daleko mam do was Oczko
Odpowiedz
#5
(24-02-2017, 15:23)klaudia26 napisał(a): Ja jestem z centralnej Polski także niestety ale za daleko mam do was Oczko

Witam!
No tak macie rację że trudno byłoby się spotkać osobom z różnych części Polski! Ale z tego co się orientuję Ty klaudio26 masz w swoim mieście świetnie działającą organizacją  zrzeszająca smowców! Myślę o P.T.S.R Konin! Nawet wydaje mi się, a właściwie jestem pewien że bylem kiedyś na turnusie rehabilitacyjnym lub innym wyjeździe zorganizowanym przez oddz.Konin chyba było to w Mikorzynie nad jeziorem. I było b. fajnie, ekstra! Z rozrzewnieniem to wspominam ja i nie tylko ja!!! Byli na tym wyjeździe smowcy z Warszawy, Łodzi bodajże Poznania i właśnie z Konina!
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#6
Ja też jestem z Trójmiasta! Duży uśmiech Co prawda w domu jestem tylko kilka razy w roku, ale dobrze wiedzieć, że tu taka silna gruba trójmiejska Oczko
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#7
Yazon o ptsr w Koninie slyszalam ale nie wiedziałam że aż tak dobrze to działa. Kiedyś myślałam żeby się właśnie tam zapisać ale tak jakoś zeszło ze do tej pory tam nie dotarłam Oczko chyba musze się jednak tam wybrać Uśmiech a ty skąd jesteś yazon?
Odpowiedz
#8
(24-02-2017, 16:30)klaudia26 napisał(a): Yazon o ptsr w Koninie slyszalam ale nie wiedziałam że aż tak dobrze to działa. Kiedyś myślałam żeby się właśnie tam zapisać ale tak jakoś zeszło ze do tej pory tam nie dotarłam Oczko chyba musze się jednak tam wybrać Uśmiech a ty skąd jesteś yazon?

Litzmannstad Oczko Duży uśmiech Uśmiech !!!
Pozdrówka!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#9
Ja z południa to już w ogóle koniec świata
Odpowiedz
#10
Mufa, jak z poludnia, to pewnie blizej do Budapesztu, niz do 3miasta Oczko Odkad odkrylam, ze z Krakowa blizej do Buda, niz do Gdyni, probuje namowic znajomych na spotkanie w bylej stolicy Oczko

A na jakich innych forach sie udzielacie jeszcze?
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości