Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protokół autoimmunologiczny
#1
Witam wszystkich serdecznie Uśmiech

Czy ktoś z was słyszał/stosował ten protokół u siebie? Albo chociaż paleo? Jeśli tak, to z jakimi skutkami?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Ja paleo mam więcej sił i mniej wzdęc
Odpowiedz
#3
(24-02-2017, 20:41)mufa napisał(a): Ja paleo mam więcej sił i mniej wzdęc


Długo stosujesz się do tej diety? Skąd czerpać jadłospisy, gdzie kupować odpowiednie produkty? Jestem nowicjuszką w tym temacie, mieszkam w mieście, nie znam tu lokalnego dostawcy dobrego mięsa, czy ekologicznych warzyw.
Odpowiedz
#4
Warzywa z ogródka, mięsko z wolnego wybiegu koło domu a przepisy z neta czerpie lub z grupy na fb
Odpowiedz
#5
a czego w jadłospisie z produktów zabronionych brakuje ci najbardziej?
Odpowiedz
#6
Długo nie mogłam się przyzwyczaić do braku chleba, ale teraz wiem że się da
Odpowiedz
#7
Sylwia, ja zamierzam przejsc na protokół autoimmunologiczny. Napisz, czy Tobie się udało i z jakim skutkiem. Juz zaraz na targach pojawi się sporo świeżych warzyw i owoców wiec może będzie łatwiej wytrwać i przyzwyczaić się do nowej diety. U mnie najgorzej będzie z brakiem chleba i makaronow/kasz...Zobaczymy po świętach; ) tak jak wspominałam w innym wątku, po przeszczepie nie toleruję jajek, wiec czeka mnie kolejny szereg wyrzeczeń Oczko

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
Wadera, a robilas testy na nietolerancje pokarmowe? Przymierzam się do zmiany diety po świętach właśnie Uśmiech
Odpowiedz
#9
Najczestszą nietolerancją pokarmową jest nietolerancja laktozy. Mój gastrolog mówił, że ma ją co 3 Polak. A potem można sie skierować w stronę białek i tu głównym winowajcą jest gluten.
Mufa, a może pieczywo bezglutenowe? Jak się samemu upiecze to jest smaczne Uśmiech
Odpowiedz
#10
Magda teoretycznie mogę pieczywo bg ale jakoś mi nie wchodzi:/ tzn od czasu do czasu ok ale nie codziennie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości