Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burza mózgów
#1
Potrzebuję porady Uśmiech
Otóż od kilku dni (prawie tydzień)  boli mnie po lewe przedramie i tak się zastanawiam czy to coś od SM czy może jeszcze coś innego.  Ból przypomina coś jakby naderwany mięsień. Boli przy podnoszeniu ręki do góry i przed siebie - a nie przypominam sobie żebym coś sobie zrobiła
Odpowiedz
#2
Oczywiście po wyczerpującą odpowiedź należy pójść do lekarza, ale...
Takie bóle się zdarzają także bez związku z SM, zwłaszcza jeśli nie jest się już bardzo młodym (nie wiem, ile masz lat). Mnie parę miesięcy temu bolało ramię przez kilka dni, brałam nawet majamil. Też się zastanawiałam, czy to coś SMowego, ale po paru dniach przeszło. Mam 39 lat i doszłam do wniosku, że w moim wieku takie bóle mogą się zdarzać.
Odpowiedz
#3
Ja mam 32 w tym roku
Odpowiedz
#4
Hej Mufa, mnie kiedyś tak "ciągnęło", jak sobie przewiałam mięsień/ścięgno/cholerawiecotobyło. Rozgrzewające maści, trochę się pooszczędzać i w parę dni powinno przejść.

Mam nadzieję, że to naprawdę nic poważnego!
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#5
może zawiało Ci tą rękę, mnie tak często boli obojczyk, od przeciągów w pracy
Odpowiedz
#6
Mufa ja miałam identycznie tylko z prawym ramieniem. I też nie wiem jaka była tego przyczyna. Minęło samo po kilku dniach. Nic sobie wtedy nie zrobiłam ani mnie nie zawialo. Ale nie miałam żadnych innych dolegliwości wiec czekałam i przeszło samo.
Odpowiedz
#7
Też liczę że samo przejdzie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości