Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójne widzenie
#11
(14-08-2017, 10:37)MichaKota napisał(a): Już w poniedziałek dostaję pierwszą kroplówkę. We wtorek robią mi punkcję.
To ciekawostka. Ja leżałam w szpitalu cały weekend bez leków, bo w piątek nikt nie dał rady zrobić mi punkcji i lekarze twierdzili, że nie podają sterydów dlatego, że mogłyby zaburzyć wynik PMR. 
Co do podwójnego widzenia. U mnie również od tego się zaczęło. Za pierwszym razem jeszcze przed diagnozą przeszło samo, po dwóch tygodniach, za drugim razem kilka dni po wyjściu ze szpitala widziałam już właściwie normalnie. Ale to może być bardzo różnie. Uszkodzone nerwy potrzebują chwili czasu na regenerację Uśmiech  Teraz widzę zupełnie dobrze, chociaż troszkę słabiej przy dużym zmęczeniu.  
Będzie dobrze Uśmiech
Odpowiedz
#12
Ja dostawałam sterydy przed punkcją, nikt nic nie mówił o wyniku, że moze być z nim coś nie tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
(30-08-2017, 00:01)Miriam napisał(a): To ciekawostka. Ja leżałam w szpitalu cały weekend bez leków, bo w piątek nikt nie dał rady zrobić mi punkcji i lekarze twierdzili, że nie podają sterydów dlatego, że mogłyby zaburzyć wynik PMR. 

Tak też mi mówili, ale były dwie lekarki i jedna kazała dać kroplówkę po punkcji, a druga dała mi pierwszą już dzień przed.....
Odpowiedz
#14
Ja miałam najpierw punkcję a później kroplowke. Ale ja miałam wyniki rezonansu rano i jakieś pół godziny później juz miałam punkcję. A kroplowke dostałam po południu. Nikt nic nie mówił co powinno być najpierw tylko po prostu tak zrobili...
Odpowiedz
#15
Pisałem ostatnio o uhthoffie - otóż, dorobiłem się gorączki (38,7) i włączyło mi się podwójne widzenie. Nie tak ostre jak przy 1 rzucie, ale jest.
Odpowiedz
#16
Obyś wyzdrowiał i to przeszło bez dodatkowych atrakcjiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
(03-10-2018, 15:56)WorkBorg napisał(a): Pisałem ostatnio o uhthoffie - otóż, dorobiłem się gorączki (38,7) i włączyło mi się podwójne widzenie. Nie tak ostre jak przy 1 rzucie, ale jest.


O kurcze, nie fajnie. 3 mam kciuki żeby nic tam się nie rozwinęło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
(03-10-2018, 15:56)WorkBorg napisał(a): Pisałem ostatnio o uhthoffie - otóż, dorobiłem się gorączki (38,7) i włączyło mi się podwójne widzenie. Nie tak ostre jak przy 1 rzucie, ale jest.

bardzo współczuję Smutny ja ostatnio tak miałam jak były upały i byłam wyczerpana, trzymało ponad tydzień i minęło samo. Zdrówka dla Ciebie
Odpowiedz
#19
Też na to licze, mój SM po przeoraniu mnie parę lat temu (rzut trwający 10 miesięcy, bardziej upierdliwy niż cokolwiek innego, więc nie brałem sterydów), milczy i się nie odzywa, mam nadzieje, że to go nie rozrusza Oczko
Odpowiedz
#20
WorkBorg zdrówka dbaj o siebie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości