Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie zabiegi rehabilitacyjne
#21
Mi podłączali prąd do twarzy przy porażeniu nerwu trójdzielnego , spoko, fizjoterapeutka powiedziała ze prąd ustawiają w zależności od odczucia pacjenta, także nic nie moze być za mocno i wywoływać ból


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
Na takie zabiegi to trzeba skierowanie od kogo? Neurologa czy lekarz pierwszego kontaktu moze wystawić?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#23
Ja dostałam jedno skierowanie ze szpitala do poradni rehebilitacyjnej, a z tamtąd na ćwiczenia i masaże, a drugie od neuro prosto na zabiegi, lek napisała co dokładnie mają mi zastosować. Lekarz pierwszego kontaktu też pewnie będzie Cię mógł skierować do poradni rehabilitacyjnej.
Odpowiedz
#24
To cbyba poczekam na wizyte u neur. Obeznany w mojej chorobie to bedzie wiedział co i jak. A tymczasem poćwiczyć soboe w domu. Muszę się zmobilizować
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#25
Troche to trwało ( z mojej winy) ale już mam. Dostałam skierowanie na rehabilitację i po świętach zaczynam.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#26
Mam skierowanie na rehabilitację i masaż z powodu słabszej nogi . W necie piszą że raczej odradzane są masaże w SM, jak to w końcu jest ? Brać te masaże czy nie ?, co właściwie one dają ?
Odpowiedz
#27
Nie wszystko co w internecie jest napisane jest prawdą, ja korzystam z masaży i sobie chwalę, świetnie rozluźniają mięśnie. I te zwykłe masaże manualne i pneumatyczne. Nie wiem z jakiego powodu miały by być nie wskazane przy sm, zresztą lekarz który Cię na nie kierował też raczej wie co robi, nie wysłałby Cię na zabiegi które mogą zaszkodzić.
Odpowiedz
#28
Ja również korzystam z masażu i se go chwalę. Fizjoterapeutka podchodzi do swojej pracy profesjonalnie i napierw był wywiad i wie na co choruję a lekarz też więc myślę, że im bardziej ufam niż dr.google ☺
Odpowiedz
#29
No i zapisałam się na rehabilitację i masaże, choć łatwo nie było . W jednym z centrum rehabilitacyjnym wolny termin na początek kwietnia... 2020 roku ! Smutny , a mam napisane na skierowaniu PILNE ! . W drugim na szczęście o wiele lepiej bo 3 czerwiec 2019. Tak więc od czerwca zabieram się za siebie  Duży uśmiech
Odpowiedz
#30
Ja chodzę ma masaże od czasu do czasu prywatnie, przynajmniej mam godzinę masażu a i dziewczyna zawsze coś doradzi czy jakieś konkretne ćwiczenia zaproponuje. Na NFZ też czasem biorę skierowanie na jakieś konkretne zabiegi np ostatnio miałam laseroterapię. Wcześniej masaż pneumatyczny na słabszą nogę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości