Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renta
#51
He he dostałam dzis wezwanie na komisję do ZUSu na 11.03.
Jestem w szoku, że tak szybko! Muszę iść do poradni pulmonologicznej żeby kartę wypożyczyć. Bo tam kartotekę mam obszerną ale raczej się tego nie da rozczytać ?
Strzele se esspresso i do boju Oczko pikawa odstrzeli i pewnie co najwyżej do sanatorium mnie wyślą - co jest mi wyłącznie nie na rękę Smutny
Odpowiedz
#52
Powodzenia!!!
Odpowiedz
#53
Trzymam kciuki Uśmiech
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#54
Dzięki Oczko
No ale patrząc na mnie i tak nie ma na co liczyc ale już będę wiedziała jak ZUS na mnie patrzy Oczko
Odpowiedz
#55
No i w sumie pani w ZUS mnie nie zaskoczyła Smutny niestety traktowanie nie było zbyt przyjemne Smutny w każdym razie śmiem twierdzić, że lekarze orzekający nie mają totalnie pojęcia o chorobach z którymi mają do czynienia. Dokumentację przejrzała tylko te ostatnie. Czyli ostatni rezonans w którym nie ma nic nowego bo przecież mam skuteczne leczenie i dla mnie będzie lepiej jak będę pracować. Zmęczenie i tym podobne bóle nie mają nic wspólnego z SM.
Odpowiedz
#56
Ale masakra tak się zderzyć z biurokracjąSmutny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#57
Tak wlasnie. To co się dzieje jest straszne.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#58
Co za kretynka i totalna ignorancja!!! To ja miałam neurolozke na komisji.
Odpowiedz
#59
Witam, 
post dawno nieaktywny ,ale może ktoś się odezwie Uśmiech
Jak u Was z prawem do renty?
Ja niestety walczę w sądzie, bo ZUS nie widział podstaw (zmiany w rezonansie,problemy z chodzeniem ,czuciem w dłoni ,zaburzenia równowagi, problemy z pęcherzem itp...). Niestety biegłe sądowe (odwoływałam się od opinii pierwszej ,bo namieszała ,że rezonans wyszedł ok,a ja go nie miałam ... ) myślą chyba ,że kłamie i ich opinie są jakby opiniami nie do mojego badania. Aktywne ognisko po reznansie nie jest dla nich żadnym wyznacznikiem. Wymyślili sobie badanie urodynamiczne ,które zrobiłam i wyszło, że mam zmasakrowany przez sm układ moczowy. Jednak nie wiem,czy coś z tego będzie,bo słowo biegłych w naszym kraju jest ważniejsze niż kogokolwiek innego...
Miał ktoś jeszcze takie przeboje ?
Odpowiedz
#60
Hej, po to są biegli żeby wydawać opinię tam gdzie sąd nie ma wiedzy, życzę wygranej sprawy mimo wszystkoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości