Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie
#11
(12-04-2017, 00:10)Joanna napisał(a):
(11-04-2017, 23:04)Marta_L napisał(a):
(11-04-2017, 18:51)Joanna napisał(a): Cześć Marta Uśmiech czytałam ze leżałas w szpitalu w Elblągu.  Czy możesz powiedzieć w którym szpitalu się leczysz ?

Cześć  Uśmiech jestem z Działdowa i to właśnie tu się leczę Uśmiech Do Elbląga trafiłam ponieważ w moim mieście nie ma dobrych reumatologów i lekarze z neurologii polecili właśnie Elbląg Uśmiech Tam leżałam w szpitalu wojewódzkim Uśmiech

Bylam ciekawa ponieważ ja leżałam juz kilkakrotnie w szpitalu w Elblągu, tez w Wojewódzkim, tylko na neurologii i tutaj tez się lecze. Kiedy jeżdżę po leki, spotykam innych chorych i często wspominam o Naszym forum. Myślałam, że może jesteś jedną z tych osób Oczko mam nadzieje, ze forum będzie pomocne, pytaj się i w miarę Naszych możliwości i wiedzy, pomożemy Uśmiech

Dziękuję, będę pytać na pewno Uśmiech Cieszę się, że jest takie forum i że tu trafilam Uśmiech
Odpowiedz
#12
(11-04-2017, 09:35)Marta_L napisał(a): Witajcie, mam na imię Marta, mam 25 lat. Uśmiech  Jestem nowo zdiagnozowana. Wszystko zaczęło się w listopadzie, drętwienia, mrowienia, zawroty głowy, brak równowagi- szpital, rezonans,punkcja, 5 kroplówek solu medrol. Miałam też podejrzenie tocznia, ponieważ miałam przeciwciała średnio dodatnie. W styczniu leżałam na reumatologii w Elblągu i wszystkie badania wykluczyły tocznia. Więc diagnoza padła na SM. Smutny  

ZapiszZapisz
Prosze napisz na:  *********@wp.pl  lub  *******@wp.pl  Postaramy sie pomoc medycznie.
Monika napisał 02-05-2017, 23:34:
Proszę nie proponować na forum niesprawdzonych metod leczenia!
Odpowiedz
#13
(02-05-2017, 15:33)lux1948 napisał(a):
(11-04-2017, 09:35)Marta_L napisał(a): Witajcie, mam na imię Marta, mam 25 lat. Uśmiech  Jestem nowo zdiagnozowana. Wszystko zaczęło się w listopadzie, drętwienia, mrowienia, zawroty głowy, brak równowagi- szpital, rezonans,punkcja, 5 kroplówek solu medrol. Miałam też podejrzenie tocznia, ponieważ miałam przeciwciała średnio dodatnie. W styczniu leżałam na reumatologii w Elblągu i wszystkie badania wykluczyły tocznia. Więc diagnoza padła na SM. Smutny  

ZapiszZapisz
Prosze napisz na: *********@wp.pl lub *******@wp.pl Postaramy sie pomoc medycznie.

No i proszę.
Chyba znowu jakiś cudotwórca-uzdrowiciel żerujący na naiwności zdesperowanych ludzi się objawił Wykrzyknik
Zalecam dalekoidącą ostrożność Wykrzyknik
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości