Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajce ;)
#1
Jestem Piotrek, mieszkam od urodzenia w Warszawie na Pradze Uśmiech mam 34 lata
choruję na SM od 2009, wcześniej w 2007 roku zachorowałem na ciężką depresję, co było zwiastunem SadoMaso hehe
Poznam z chęcią dziewczyny z SM jak ja Oczko 
aktualnie od 3 lat poruszam się na wózku niestety- mam rehab domową 3 razy w tygodniu, żeby z niego w końcu wstać... mam postać rzutowo-reemisyjną.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Cześć Piotrek Uśmiech Cieszy mnie Twoje pozytywne podejście do życia, mimo wszystko, oby tak dalej. Najważniejsze, żeby się nigdy nie poddawać !Trzymam mocno kciuki za
Ciebie Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć Piotrek_83!
I Wszystkiego najlepszego, super że zdecydowałeś się do nas dołączyć może spełni się twoje życzenie, próbuj Wykrzyknik 
A poznałeś ludzi z Warszawskiego oddziału P.T.S.R?, wiem że bardzo prężnie działają. Byłem tam kilkakrotnie jak i wspólnie z nimi na różnych  wyjazdach z różnych okazji!
Są bardzo kontaktowi, ekstra się integrują i wzajemnie sobie pomagają! B. fajni ludzie! Na pewno tam poznasz wiele ciekawych osób Wykrzyknik
Pozdrawiam
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#4
cześć Piotrek, witaj na forumUśmiech
Odpowiedz
#5
(13-04-2017, 15:01)Yazon napisał(a): Cześć Piotrek_83!
I Wszystkiego najlepszego, super że zdecydowałeś się do nas dołączyć może spełni się twoje życzenie, próbuj Wykrzyknik 
A poznałeś ludzi z Warszawskiego oddziału P.T.S.R?, wiem że bardzo prężnie działają. Byłem tam kilkakrotnie jak i wspólnie z nimi na różnych  wyjazdach z różnych okazji!
Są bardzo kontaktowi, ekstra się integrują i wzajemnie sobie pomagają! B. fajni ludzie! Na pewno tam poznasz wiele ciekawych osób Wykrzyknik  
Pozdrawiam
Już dawno zamierzałem się zapisać tylko ciągle coś...Pzdr
Odpowiedz
#6
Napisz coś więcej, czym się leczysz?
Czy jesteś w jakimś programie?
Jeśli tak to w którym szpitalu i od jak dawna?
Pozdro!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#7
(13-04-2017, 10:38)Piotr_83 napisał(a): Jestem Piotrek, mieszkam od urodzenia w Warszawie na Pradze Uśmiech mam 34 lata
choruję na SM od 2009, wcześniej w 2007 roku zachorowałem na ciężką depresję, co było zwiastunem SadoMaso hehe
Poznam z chęcią dziewczyny z SM jak ja Oczko 
aktualnie od 3 lat poruszam się na wózku niestety- mam rehab domową 3 razy w tygodniu, żeby z niego w końcu wstać... mam postać rzutowo-reemisyjną.
Pozdrawiam

Cześć Piotrek! Fajnie, że do nas dołączyłeś. W grupie - zawsze raźniej walczyć z przeciwnościami. Uśmiech
Mocno trzymam kciuki, za Twoją rehabilitację!
PS Może podzielisz się swoją wiedzą o rehabilitacji domowej? Ostatnio akurat padło takie pytanie w wątku dotyczącym rehabilitacji.
Odpowiedz
#8
Witaj wśród nas. Oby udało Ci się stanąć na nogi
Odpowiedz
#9
Czesc Piotrek, witaj! Powodzenia z rehabilitacja i dalej ogromnej dawki optymizmu! Oczko
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#10
Witam kolejnego imiennika na forum Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości