Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy moje wyniki mogą wskazywać SM?
#11
(28-04-2017, 21:56)Areliee napisał(a): Dlugotrwale przyjmowanie sterydow to na pewno nic dobrego Smutny
Na to nietrzymanie moczu - cwiczysz miesnie Kegla? Pytam zupelnie powaznie, mam ten sam problem, ale Kegla cwicze, nawet na nudnych zebraniach w pracy Duży uśmiech

Co do niepewnosci, to sie w pelni zgadzam, wole najgorsza prawde od nie wiedzenia nic. Jak w koncu uslyszalam diagnoze, to sie usmiechnelam i mi ulzylo. Moj chlopak potem stwierdzil, ze nie byl pewien, czy dobrze uslyszalam, bo bylismy w gabinecie razem i to widzial Oczko
Trzymam kciuki, by wszystko sie szybko rozwiazalo i by zaczeli Cie leczyc, na cokolwiek Ci dolega.
Internet i stwardnienie rozsiane to niestety kiepskie polaczenie, mozna sie bardzo wystraszyc i najwazniejszy czynnik - psychike - oslabic na tyle, ze reszta tez zacznie siadac. Nie czytaj A duzo, nie doszukuj sie. Z tym sie zyje Uśmiech Na dodatek jak o siebie dbasz, to wcale nie najgorzej Oczko

Duzo zdrowia!
No właśnie ćwiczę, ale niewiele to daje, denerwująca rzecz Duży uśmiech

Otóż to, wiedzieć co się dzieje - super sprawa.
A co do mojej psychiki... to ona jest w masakrycznym stanie i bez tego, w sumie nie wiadomo dlaczego. Może trochę stresuję się pracą, ale ogólnie nic się nie dzieje, a czuję się tak, że lepiej nie mówić.

W razie jakby wyszło to stwardnienie, to już trudno, wiem, że da się żyć :Uśmiech W końcu mam tylko kłopot z bólem głowy i z okiem tylko, a reszta działa w miarę sprawnie Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
Choruję 11 lat na SM, czy na pewno to myślę że sam Pan Bóg tylko wie. Nasi lekarze niestety mają tendencję wrzucania wszystkiego do jednego worka a uważam że SM to kilka odrębnych chorób bo w sumie każdy z nas inaczej choruje.
Diagnoza w moim życiu zmieniła tylko tyle że nie muszę już udowadniać że nie zwariowałam i nie symuluję.
Nigdy się nie leczyłam nawet sterydami w czasie rzutu bo nie widzę w tym sensu. Pół roku temu poddałam się przeszczepowi komórek macierzystych i na razie jest wszystko oki , nie mam na razie rzutów. Staram sie żyć normalnie i być silna bo to jest najlepsze co mogę dla siebie zrobić.

__________________________________________________
beds on sale
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości