Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borne
#1
Czy ktoś z użytkownikow był może w tym ośrodku rehabilitacyjnym. Chodzi mi o koszty tak mniej więcej, bo myślałam że to wszystko na NFZ A na stronie jest że się płaci. Jest to ośrodek dla SMowców
Odpowiedz
#2
Hej o Bornym nic nie wiem, ale jest Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla osób chorych na SM w Dąbku. Tam koszt wynosi 70% dochodów osoby kierowanej (bez np. męża). Wniosek składasz w swoim OPS-ie.
Odpowiedz
#3
Ja słyszałem że Borne jest całkowicie nie refundowane,czyli w 100% płatne, ale czy to prawda tego nie jestem pewien?!?! Podejrzany

(24-04-2017, 15:53)Yazon napisał(a): Ja słyszałem że Borne jest całkowicie nie refundowane,czyli w 100% płatne, ale czy to prawda tego nie jetem pewien?!?! Podejrzany

Zdaje się ze kiedyś tam dzwoniłem i taką informację uzyskałem ale głowy nie dam.
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#4
No to troszkę skoryguje swój poprzedni wpis, i tak:
Chory może mieć zrefundowane zabiegi  rehabilitacyjne natomiast koszty pobytu pokrywa w całości.
Minimalny koszt zależy od stopnia samodzielności , od2800Pln do 3400Pln za turnus czterotygodniowy(takie oferują) + zabiegi rehabilitacyjne w zależności w jakim stopniu są refundowane max. koszt 6500Pln. Taką informację uzyskałem w dniu dzisiejszym telefonując do Bornego.
Jest też możliwość skorzystania z tzw. rehabilitacji dziennej ale o taką nie pytałem bo chodzi tu pewnie o codzienne dojeżdżanie na rehabilitację?!
Pozdro!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#5
(24-04-2017, 13:07)mufa napisał(a): Czy ktoś z użytkownikow był może w tym ośrodku rehabilitacyjnym. Chodzi mi o koszty tak mniej więcej, bo myślałam że to wszystko na NFZ A na stronie jest że się płaci. Jest to ośrodek dla SMowców

Byłem w tym roku w lutym. Koszt 2800, plus rehabilitacja z NFZ(skierowanie). Atmosfera zaje...., rehabilitacja zaje...... Ośrodek odremontowany przystosowany dla ludzi na wózkach, jest basen, kriokomora, sala ćwiczeń indywidualnych, zajęcia z psychologiem, i wszystko inne potrzebna dla nas. Gorąco polecam   Oczko
Odpowiedz
#6
(20-10-2017, 11:56)Marcin napisał(a):
(24-04-2017, 13:07)mufa napisał(a): Czy ktoś z użytkownikow był może w tym ośrodku rehabilitacyjnym. Chodzi mi o koszty tak mniej więcej, bo myślałam że to wszystko na NFZ A na stronie jest że się płaci. Jest to ośrodek dla SMowców

Byłem w tym roku w lutym. Koszt 2800, plus rehabilitacja z NFZ(skierowanie). Atmosfera zaje...., rehabilitacja zaje...... Ośrodek odremontowany przystosowany dla ludzi na wózkach, jest basen, kriokomora, sala ćwiczeń indywidualnych, zajęcia z psychologiem, i wszystko inne potrzebna dla nas. Gorąco polecam   Oczko

a jaki długi jest turnus?
Odpowiedz
#7
Kurde 2800 to koszt naszych wakaji w tym roku ? masakra ale jak już będę w potrzebie na tyle żeby skorzystać to może
Odpowiedz
#8
(20-10-2017, 12:13)hela napisał(a):
(20-10-2017, 11:56)Marcin napisał(a):
(24-04-2017, 13:07)mufa napisał(a): Czy ktoś z użytkownikow był może w tym ośrodku rehabilitacyjnym. Chodzi mi o koszty tak mniej więcej, bo myślałam że to wszystko na NFZ A na stronie jest że się płaci. Jest to ośrodek dla SMowców

Byłem w tym roku w lutym. Koszt 2800, plus rehabilitacja z NFZ(skierowanie). Atmosfera zaje...., rehabilitacja zaje...... Ośrodek odremontowany przystosowany dla ludzi na wózkach, jest basen, kriokomora, sala ćwiczeń indywidualnych, zajęcia z psychologiem, i wszystko inne potrzebna dla nas. Gorąco polecam   Oczko

a jaki długi jest turnus?
28 dni
Odpowiedz
#9
dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości