Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny rzut ale czemu znowu ręce
#11
Marta skoro nie jest tak źle to popieram decyzję lekarza żeby zaczekać. Solu medrol to nic dobrego wiec lepiej brać go kiedy to rzeczywiście konieczne.
Odpowiedz
#12
Marta bardzo polecam ćwiczenia rownoważne U mnie o niebo lepiej po nich.a też lewa strona była tragiczna
Odpowiedz
#13
Mufa ćwiczysz sama? Masz może jakieś linki do takich konkretnych ćwiczeń? Ja w grudniu kupiłam sobie taki mały stymulator i taśmę do rozciągania

klaudia26 niby źle nie jest, w domu tego tak nie odczuwam ale na dworzu idąc szybciej robi mi się tak jakbym ciągnęła lekko nogę. Poczekam jeszcze trochę, po ćwiczę, mam siostrę masażystkę więc trochę mnie pomasuje i zobaczymy co będzie dalej.
Odpowiedz
#14
Marta teraz przez 3 tyg byłam na rehabilitacji a teraz wiem jak ćwiczyć w domu. Tylko muszę dokupić jezyka
Odpowiedz
#15
Ja jak leżałam na neurologii w listopadzie wtedy jeszcze mnie diagnozowali to fizjoterapeutka poleciła taśmy trx ale kupiłam takie zwykłe do rozciągania. Wcześniej rozciągałam się codziennie, teraz więcej spaceruje i ogólnie nie zawsze mi się chcę. Muszę się jakoś zmotywować Uśmiech
Odpowiedz
#16
Trx świetna sprawa
Odpowiedz
#17
Standardowo uslyszalam ze przy sm tak sie moze dziac i ze mam sie obserwowac. Lewa reke mam slabsza ale moze faktycznie nie ma co panikowac. Ja poprostu jestem panikara i zawsze bylam ale jak tylko cos sie dzieje to mam czarne mysli ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości