Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31 maja 2017- Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego
#1
JA świeżak nie wiedziałam ale inni może tak.
31 maja  jest światowym dniem SM w związku z tym w Warszawie organizowane są obchody. Pewnie będzie ciekawie
Monika napisał 16-05-2017, 12:39:
Zmieniam tytuł na bardziej konkretny
Odpowiedz
#2
Masz jakieś dodatkowe informacje o obchodach?
Odpowiedz
#3
Reni z tego co się orientuję to jeszcze nie ma. Jak się dowiem wrzucę tutaj
Odpowiedz
#4
W zeszlym roku ten dzień był obchodzony 28maja, wczesniej 25-go. Ciekawe od czego to zależy. Jakby ktoś wiedział coś więcej o tych obchodach to dajcie znać, ja na razie nie znalazłam żadnych rzetelnych informacji na ten temat.
Odpowiedz
#5
Światowy dzień stwardnienia rozsianego przypada na ostatnią środę maja, dlatego data jest ruchoma. Uśmiech
Odpowiedz
#6
dla zainteresowanych:
Konferencja z udziałem osób żyjących z SM oraz przedstawicieli środowiska medycznego odbędzie się 31 maja o godz. 12:00 w Warszawie w gmachu Fundacji im. S. Batorego przy ul. Sapieżyńskiej 10a. Dodatkowo wydarzenie będzie transmitowane online na wydarzeniu Światowy Dzień SM na portalu społecznościowym Facebook. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 535 175 lub mailowo: m.trojanowska@ptsr.org.pl

Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#7
Jeszcze taka uzupełniająca informacja.

Światowy Dzień SM (MS World Day) – to święto ustanowione przez Międzynarodową Federację Stwardnienia Rozsianego (MSIF) oraz krajowe towarzystwa zrzeszające chorych na SM i ich bliskich. Z tej okazji na sześciu kontynentach przygotowywane są różne wydarzenia – spotkania, konferencje, happeningi, których celem jest budowanie powszechnej wiedzy na temat SM i walki o prawa chorych. Tegoroczne obchody organizowane są pod hasłem „Niezależność”.

Dodatkowych informacji udzielają:
Marta Chojnacka, mchojnacka@onboard.pl, 501 504 182
Aleksandra Skalska, askalska@onboard.pl, 602 308 854

Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#8
Fajnie że są takie akcje. Powinno być jeszcze więcej o SM w mediach. Ostatnio pare razy czułem się jak trędowaty. Mówiłem komuś, że mam stwardnienie rozsiane i widziałem przerażenie w oczach. Część osób zapyta wprost co to za choroba ale nie każdy. Niektórzy chyba boją się, że się zarażą :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości