Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
astma
#1
cześć Uśmiech czy jak u kogoś z was podejrzewano astmę to dostaliście skierowanie do laryngologa?czy to ma coś wspólnego z astmą?i co laryngolog robi na takiej wizycie?
czy astma ma coś wspólnego z sm?
Odpowiedz
#2
Ja bym powiedziała ze z astma to raczej do pulmonologa. Chyba ze lekarz chce wykluczyc jeszcze coś innego. Astmy nie mam więc nic ci na ten temat nie powiem niestety. Ale jak u mojego synka podejrzewali astmę to do pulmonologa trafiliśmy. Nie słyszałam nigdy nic otym żeby astma miała coś wspólnego z sm...
Odpowiedz
#3
(28-05-2017, 22:15)klaudia26 napisał(a): Ja bym powiedziała ze z astma to raczej do pulmonologa. Chyba ze lekarz chce wykluczyc jeszcze coś innego. Astmy nie mam więc nic ci na ten temat nie powiem niestety. Ale jak u mojego synka podejrzewali astmę to do pulmonologa trafiliśmy. Nie słyszałam nigdy nic otym żeby astma miała coś wspólnego z sm...

cześć.tak byłam u pulmo ten podejrzewa astmę i wysłał mnie do otolaryng.
Odpowiedz
#4
Terkik i chyba masz szczęście, że pulmunolog wysyła Cię jeszcze do laryngologa. Ja mam astmę ale dopiero hepatolog naprowadziła mnie, że powinni mi sprawdzić zatoki bo od tego mogą być problemy z oskrzelami. Szukaj dobrego laryngologa i idź.
Odpowiedz
#5
U mnie długo przed postawieniem diagnozy podejrzewano astmę. Trafiłam do alergologa i przyjmowałam leki wziewne, natomiast sam lekarz nie był do końca przekonany, że to astma. Po roku przyjmowania leków, doszedł do wniosku, że już nie muszę ich brać. Parę lat później były kolejne ekscesy aż do dnia postawienia diagnozy SM.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Czyli tak jak sloneczko pisała pewnie chodzi o sprawdzenie zatok. Zanim lekarz postawi diagnozę to powinien wykluczyc wszystkie inne możliwości także dobrze ze skierował cie dalej. Wcześniej pisałam ze u mojego synka tez podejrzewali astmę. Ciągle miał problemy z oskrzelami i długo się z tym męczylismy az wkoncu okazało się ze te wszystkie problemy były spowodowane alergią. Od kiedy leczymy alergie to problemy z oskrzelami się skończyły. Także dobrze ze trafiłaś na lekarza który nie stawia pochopnie diagnozy tylko sprawdza inne możliwości Uśmiech oby było to coś łatwego do wyleczenia Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości