Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początek... ?
#11
W moim przypadku akurat poszło szybko i sprawnie, także nie narzekam, są lekarze którzy robią co mogą żeby pomóc i chyba na takich własnie trafiłam, wcześniej chodziłam do prywatnej przychodni a tam lekarz robił co musiał, chyba myślał ze sobie wymyślam, tymczasem po ostatniej wizycie u niego w krótkim czasie wylądowałam z rzutem w szpitalu. No ale wiadomo każdy ma inne doświadczenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
Czyli przy prywatnej wizycie można dostać skierowanie na diagnostykę w szpitalu na NFZ? No i jak to wygląda jeśli chodzę, pracuje, ale jednak coś jest nie tak że zdrowiem? Np to drzenie rak?
Odpowiedz
#13
Zależy jak bardzo jest prywatna, jeśli ośrodek ma kontrakt z NFZ to tak, jeśli prywatnie odwiedzasz lekarza to nie, chociaż mnie do szpitala przyjęli po odręcznie napisanej prośbie przez lek u której byłam prywatnie, ale to już był rzut, trochę szczęścia miałam w tym wszystkim, na dobrych ludzi trafiałamUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
To bez sensu, jeśli coś wyjdzie u neurologa na prywatnej wizycie to pozostaje czekać miesiąc lub więcej na wizytę NFZ, gdzie nie znaczy, ze ów lekarz zadecyduje tak samo. Położyć się przed szpitalem i dzwonic pozostaje..
Odpowiedz
#15
Samo położyć przed szpitalem to za mało. Napij się jeszcze na maxa.
A tak na serio to najpierw rodzinny i podstawowe badania bo byli tu już tacy z dziwnymi objawami i wystaeczył im psycholog. Nie pchaj się do SM jak nie masz powodu. Stres i brak witamin też dużo potrafi zrobić.
Odpowiedz
#16
Stres już za mną, sporo stresu. Ale objawy wystąpiły później. I nic innego nie chcą sugerować:-(. Nagle uciekło mi libido, gdzie brzydko mówiąc wystarczyło pomyśleć o tych sprawach. Mięśnie w nocy pulsują, wybudzam się w nocy, jakoś tam niespokojnie . To nie są takie o sobie objawy. Pracuje, chodzę Ale coś jest nie tak, a strach przed lekarzem i diagnoza coraz większy. Urlop się zbliża..
Odpowiedz
#17
Tauron ja mam pakiet w Luxmedzie i stamtąd neurolog mnie skierowała do mojego szpitala powiatowego
Odpowiedz
#18
Pewnie jest jakis myk, bo większość tych lekarzy u prywatnych to pracownicy szpitali itd. Maja umowy z nfz czy cos takiego.
Odpowiedz
#19
Idź do lekarza rodzinnego i powiedz mu o tych objawach, skieruje cię gdzie trzeba, sam sie tylko nakręcasz, a stres może sie na człowieku odbić dopiero po jakimś czasie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
A jeśli to SM? Co dalej?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości