Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorszy wzrok po sterydach ?
#11
Ale mnie zaskoczyliście. Moją pierwszą reakcją na sterydy jest poprawa widzenia. Hm...
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#12
(25-07-2017, 12:25)Anna 888 napisał(a): Wiatm, w niedzielę skonczyłam 5 dniową kurację solu medrolem 1g i zauważyłam że pogorszył mi sie wzrok podczas pobytu w szpitalu , trudno to opisac , przed szpitalem bylo ze wzrokiem wszystko ok i zastanawiam sie czy to pogorszenie moze miec zwiazek ze sterydami ?? Nie mam zadnego podwójnego widzenia , kolory tez w normie, czy ktos z was tez tak mial po sterydach ??

Witam.
Ja mam dokładnie taką samą sytuacje. Poszłam do szpitala, widziałam ok po solu wzrok znacznie się pogorszył. Powiedz jak się teraz czujesz? Poprawił Ci się wzrok po jakimś czasie czy konieczny skończyłam we wtorek, dzisiaj sobota i poprawy nie widzę.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Odpowiedz
#13
Byłam u okulisty, powiedział że mam lekką zaćmę posterydową w jednym oku, i astygmatyzm też po sterydach mi się bardzo pogłębił, czyli jednak pogorszenie wzroku po solu, wiele sie z tym zrobić nie da, tylko korekta okularami wady wzroku którą mam i astygmatyzm, solu brałam w lutym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości