Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
#31
(31-08-2017, 21:21)hela napisał(a): Mi też taki rentgen robili w szpitalu, myślałam ze to przez to że osoba z zapaleniem płuc była w tej samej sali, a nie powiedzieli po co to badanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej Uśmiech
ja w szpitalu też miałam RTG klatki piersiowej - dopytałam po co Uśmiech - to standardowe badanie jake ma każdy przyjęty pacjent, tak jak morfologia czy EKG.
Odpowiedz
#32
Katrin chyba nie w każdym szpitalu to standard bo u mnie nie robią
Odpowiedz
#33
U mnie w szpitalu robią tylko to co muszą więc też nie ma takich badań. A w poznaniu ekg mi robili ale rtg tez nie miałam.
Odpowiedz
#34
(13-09-2017, 07:06)mufa napisał(a): Katrin chyba nie w każdym szpitalu to standard bo u mnie nie robią

Nie wiem, nie znam się Uśmiech napisałam tylko to co mi powiedzieli robiąc rtg
Odpowiedz
#35
Najwidoczniej masz dobry szpital Uśmiech
Odpowiedz
#36
Wydaje mi się, że może chcą sprawdzić czy czasem choroba na układ oddechowy nie wpływa.
Odpowiedz
#37
Odkopuję starszy temat, żeby wyjaśnić zagadkę, bo jeden z użytkwników dopytywał się na prywatnej wiadomości.

badanie RTG klatki piersiowej (czasami też TK) wykonuje się, żeby wykluczyć sarkoidozę, która jest jednym ze schorzeń dających podobne objawy jak SM.
Odpowiedz
#38
(11-12-2018, 18:49)WorkBorg napisał(a): Odkopuję starszy temat, żeby wyjaśnić zagadkę, bo jeden z użytkwników dopytywał się na prywatnej wiadomości.

badanie RTG klatki piersiowej (czasami też TK) wykonuje się, żeby wykluczyć sarkoidozę, która jest jednym ze schorzeń dających podobne objawy jak SM.

Dokładnie, często też neurosarkoidozaUśmiech
Odpowiedz
#39
Ja myślałam że mi prześwietlają płuca bo na tej samej sali położyli babcię z zapaleniem płuc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości