Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
#21
A powiedziała ci dlaczego ma wątpliwości?
Odpowiedz
#22
Powiedziala, ze dziwi ją, że tylko dwa ogniska zapalne wyszly w rezonansie i ze nie wzmocnily się po podaniu kontrastu.
Odpowiedz
#23
No to chyba dobrze że tylko dwa i nieaktywneUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
Tez tak myślę że to chyba dobrze. Przecież do diagnozy nie wymagają jakiejś określonej ilości zmian. A że nie były aktywne to znaczy ze proces zapalny juz minął... masz mieć jeszcze jekies badania?
Odpowiedz
#25
Wspominała coś o Rtg klatki piersiowej, ale do środy ma mi dac znać, jak wszystko przeanalizuje.
Odpowiedz
#26
Mi też taki rentgen robili w szpitalu, myślałam ze to przez to że osoba z zapaleniem płuc była w tej samej sali, a nie powiedzieli po co to badanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
Pani doktor po przegladnieciu dokumentów stwierdzila, ze nie kwalifikuje się narazie do leczenia i że trzeba czekać na drugi rzut. Może powinnam skonsultować to w innej przychodni?
Odpowiedz
#28
Koniecznie, już nie trzeba dwóch rzutów żeby się zakwalifikować do programu, mnie wzięli po jednym.
Odpowiedz
#29
Zgadzam się z hela. Koniecznie idź do innej poradni. Po co czekać na drugi rzut jeśli można zacząć leczenie od razu.
Odpowiedz
#30
Koniecznie. Nie ma na co czekać. Im szybciej włączy się leczenie tym lepiej dla Ciebie i lepsze prognozy na przyszłość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości