Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem nowa...
#11
Hej, na forum jest o niej cały wątek, ja biorę trzeci miesiąc i czuję się dobrze, wiadomo są lepsze i gorsze dni, ale do przoduUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
Ja się cieszę, że nie muszę sobie zastrzyków robić więc efekty po niej to "pikuś" Oczko
Odpowiedz
#13
Zapraszamy do tecfiderowego wątku. Ja jestem super zadowolona. Właściwie zero skutków ubocznych
Odpowiedz
#14
Ja już ponad rok biorę i żadnego rzutu nie miałam w rezonansie czysto. Polecam
Odpowiedz
#15
(22-09-2017, 19:35)Marta_L napisał(a): Ja miałam ANA słabo dodatnie =160. Byłam prywatnie (bo liczył się czas) na konsultacji u reumatologa, pani doktor szybko skierowała mnie na oddział żeby zrobić wszystkie badania wykluczyć choroby reumatyczne, najbardziej chodzi tu o tocznia. 

Witajcie znów, mam ANA wynik graniczny, nigdzie nie czytałam, żeby to był objaw SM, ale jednak? We wtorek mam reumatologa, w rodzinie toczen.
Odpowiedz
#16
Napewno taka konsultacja nie zaszkodzi, tam gdzie się leczę tez czasem konsultują wyniki z reumatologiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
(16-11-2019, 18:54)kropka1 napisał(a):
(22-09-2017, 19:35)Marta_L napisał(a): Ja miałam ANA słabo dodatnie =160. Byłam prywatnie (bo liczył się czas) na konsultacji u reumatologa, pani doktor szybko skierowała mnie na oddział żeby zrobić wszystkie badania wykluczyć choroby reumatyczne, najbardziej chodzi tu o tocznia. 

Witajcie znów, mam ANA wynik graniczny, nigdzie nie czytałam, żeby to był objaw SM, ale jednak? We wtorek mam reumatologa, w rodzinie toczen.

Też mam ANA2-  320  i pANCA-160. Reumatolog pow , że pewnie to przez SM..
Odpowiedz
#18
(17-11-2019, 21:07)Helicoptercat napisał(a):
(16-11-2019, 18:54)kropka1 napisał(a):
(22-09-2017, 19:35)Marta_L napisał(a): Ja miałam ANA słabo dodatnie =160. Byłam prywatnie (bo liczył się czas) na konsultacji u reumatologa, pani doktor szybko skierowała mnie na oddział żeby zrobić wszystkie badania wykluczyć choroby reumatyczne, najbardziej chodzi tu o tocznia. 

Witajcie znów, mam ANA wynik graniczny, nigdzie nie czytałam, żeby to był objaw SM, ale jednak? We wtorek mam reumatologa, w rodzinie toczen.

Też mam ANA2-  320  i pANCA-160. Reumatolog pow , że pewnie to przez SM..


Cześć w dziale „przedstaw się” każdy ma wątek powitalny, witaj na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
Witaj cieplutko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości