Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy te objawy mogą sugerować SM?
#21
Zadzwoń do nich wcześniej i zapytaj może się uda.
Odpowiedz
#22
Byłam. Nie mogą tak zrobić, bo się daty nie będą zgadzać...a terminy na pilne na marzec. Jutro mama spróbuje po znajomości, a jak się nie uda to prywatnie. Czekanie 5 miesięcy chyba mnie przerasta Język niby się nie stresuję, ale jednak 5 miesięcy to za długo
Odpowiedz
#23
Zgadzam się z tobą. Też nie chciałabym czekać tak długo. Chociaż termin w porównaniu z tym co jest u mnie to i tak bardzo szybko (czas oczekiwania to minimum rok). Tylko prywatnie musisz się liczyć z tym ze to jest dość wysoki koszt. Choć ceny są bardzo zróżnicowane w zależności od regionu.
Odpowiedz
#24
Ja mieszkam w Katowicach i znalazłam za 480zł, nie jest to mało, ale jak nie będzie wyjścia to jeszcze do przeżycia. I Ciebie ponad rok czekania na skierowanie gdzie jest pilne?
Odpowiedz
#25
Przygoda z SM nauczyła mnie jednego. NIGDY NIE OSZCZĘDZAJ NA DIAGNOSTYCE. Gdybym nie była taką sknerą, nie mieszkała wtedy za granicą, a objawy nie ustąpiły tak szybko dowiedziałabym się o SM rok wcześniej. To rok leczenia więcej i być może mniej zmian dzięki temu. Nie żałuj na to pieniędzy.
Odpowiedz
#26
Takie są terminy... dlatego ja od neurologa dostałam skierowanie na oddział a nie na rezonans żeby nie czekać i wtedy po wszystkich badaniach na oddziale dostałam diagnozę. U mnie koszt samego rezonansu głowy jest podobny ale do tego jeszcze ponad 100 zł za kontrast wiec wychodzi razem ponad 600 zł. Ale czas oczekiwania wtedy to kilka dni. Wiec różnica ogromna.
Miriam masz rację ze w takich sprawach nie warto oszczędzać. Tylko weź tez pod uwagę to ze nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Nie każdego na to stać.
Odpowiedz
#27
michaalinaa112 jak jesteś z Katowic to w razie czego polecam Centrum Terapii SM na Wincentego Pola, zresztą w razie wątpliwości warto umówić sie do kierownika placówki, ma ogromne doświadczenie, mnie tez skierowała neurolog na oddział żeby mnie przebadali, bo normalnie zbyt długo bym czekała, z oddziału wyszłam z diagnozą ale to był rzut z pełną gamą objawów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#28
Michalina gdzie w Katowicach będziesz robić. Mnie neurolog skierowała Medyków podobno dobry sprzęt mają a to ważne
Odpowiedz
#29
Nie wiem gdzie mi ten znajomy mamy załatwi, ale jak kilka lat temu załatwial nam rezonans to właśnie w Helimedzie na Medyków przy Szpitalu Kolejowym, jest też drugi w Centralnym Szpitalu Klinicznym. Jak się nie uda to będę robić w Scanix w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka, bo mają o 100zł taniej niż Helimed, a taki sam sprzęt Uśmiech
Obecnie mrowienie twarzy troche odpuscilo, ale za to prawa ręka bardzo próbuje wyprowadzić mnie z równowagi ciągłym mrowieniem..grrrr...Język
Odpowiedz
#30
Rezonans mam w czwartek. Wiem, że to jest super szybko i bardzo się z tego powodu cieszę, ale jednocześnie nie wiem jak dotrwam do tego czasu Duży uśmiech tylko tydzień i aż tydzień Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości