Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
#41
Ja odpukac odkąd świeci słonko to mam więcej chęci i siły

A po drugie non stop coś do załatwienia więc nie mam czasu na odpoczynek. Dziś chirurg z dziećmi i moje szczepienie, jutro dentysta tez z nimi, czwartek urodziny koleżanki córki więc trzeba dzieci pozawozic. A w piątek luzzzz
Odpowiedz
#42
A mnie dopadła grypa żołądkowa i ledwo żyje, ehh zawsze coś.
Odpowiedz
#43
Masakra, dużo osób to teraz łapie, trzeba uważać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#44
Marta dużo zdrówka
Odpowiedz
#45
(18-10-2017, 19:57)mufa napisał(a): Marta dużo zdrówka

Dzięki, przyda się. Pierwszy raz w życiu mnie to dopadło, oby szybko przeszło bo nie mam sily, leżę plackiem.
Odpowiedz
#46
Marta szybkiego powrót do zdrowia życzę Uśmiech mnie też nieźle wymeczylo...
Odpowiedz
#47
Marta zdrówka.
Moje dzieci niedawno wymiotowały a potem gorączka i gardło ale i mnie coś dziwny katar naszedł Smutny
Odpowiedz
#48
Dzięki kochane, dzisiaj już mi lepiej. Trochę jeszcze osłabiona jestem ale jak się leży cały dzień w łóżku i praktycznie nic się nie jje to normalne że i sił się nie ma. Wam też dużo zdrówka życzę Uśmiech
Odpowiedz
#49
Hej a ja od miesiąca mam zapalenie ścięgna Achillesa w prawej nodze ale już nawet nie jest najgorzej tylko że teraz mi atakuje lewą nogę i ogólnie mam dosyć, najlepsze że nikt nie wie od czego to mam bo nie trenuje żeby się przetrenować a znowu neurolog mówi że to nie ma nic wspólnego z smSmutny
Odpowiedz
#50
A ja chciałam się pochwalić obroną mgr na 5! Uśmiech
Jestem z siebie dumna i świętuję od wczoraj  Duży uśmiech  
ale byłam zestresowana mocno! Cieszę się że w końcu mogę trochę odetchnąć  Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości