Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Odkad zaczeto mnie traktowac jak pijaczke to nosze bransoletke. Jak ktos zobaczy to geba mu sie zamyka i to nie mi jest glupio hehehe

jakis czas temu wychowawczyni mojej corki ktos chyba uprzejmie doniosl, ze ja pije. Pol zartem kazala mi zrobic na kartce zadanie i własnorecznie to napisac. Bylo jej chyba cholernie glupio, jak ja przeprosilam za niewyrazne pismo, bo choruje na SM i nie jestem w stanie utrzymac za dobrze dlugopisu. zaczela mnie przepraszac za nic i wycofywac sie rakiem.
Odpowiedz
Dobrze jej takUśmiech uwielbiam takie sytuacje, jak ktoś coś mi zarzuca (że nie dam rady, albo że dziewczyny nie dadzą rady) a nie wie że chorujęUśmiech i wtedy info "bum, mam sm, odpieprz się" nawet mnie to bawiUśmiech
Odpowiedz
Wredne to nie :-)
Odpowiedz
to uczy innych nie oceniać po pozorach, i tak trochę to wredneUśmiech podoba mi sięOczko
Odpowiedz
Ja już od jakiegoś czasu nie mam czucia w dłoniach. Ma to swoje dobre strony, bo nie czuje bólu. Nie jest fajne to, że nie mogę pisać, że mam problem z chwyceniem czegokolwiek, że nie potrafię jakoś fikusnie uczesac długich włosów córki,że nie mogę zapiąć guzika u spodni, z biustonoszem to jest kombinowanie, a rajstop najzwyczajniej nie noszę, bo nie jestem w stanie ich założyć.
Odpowiedz
Ja tez juz sie chyba oswoilem z diagnoza... w sumie dopiero 5 miesiecy po diagnozie ale jesli porównam jaki bylem a jestem to widze roznice... Biegam i jezdze na rowerze - dobre na odreagowanie i wogole... 
Juz nie placze na kazdym kroku, mowie normalnie o swojej chorobie, wszyscy mnie traktuja normalnie... jakbym nie byl chory. 
Na poczatku byly jakies glupie docinki a teraz to juz luz. A w PL tzw. Znajomi ze wsi to spotkalem sie przy stole z takim powiedzeniem ze : "Rany Boskie jaka to jest ciezka choroba..." "znam jedna co jest chora to nawet szklanki nie podniesie" itp. To uslyszalem od osob ktore wiedza ze jestem chory ale mi sie wprost nie zapytaja co tam, jak sie czujesz? Tylko pierd..... farmazony.
Wiem ze to ciezka choroba, nie bagatelizuje jej... 

Czesto mowie ze mam w dupie to cale SM. Ale wiecie idzie wiosna rzutów niema to i pozytywnie jest... 
Co innego gdyby rzuty byly ciezkie itp. Jakby mnie rzuty sponiewieraly konkretnie to juz by nie bylo kolorowo.

Bylem u nowego neurologa, jestem bardzo zadowolony, ma czas, wytlumaczy, zna i stosuje rozne leki u roznych pacjentow. W razie rzutow nie musze isc do szpitala... Wszystko u niego w Praxis, kroplowka itp. Popatrzyl na rezonans kregoslupa i zmiany minimalne nie aktywne, dostalem skierowanie na rezonans glowy, bedzie pod koniec maja i termin u neuro zaraz Po MRT. Jak narazie nic mi nie jest czasami lekkie mrowienie w lewej stopie jak sie wkurw...! Dlatego neuro kazal narazie zostac przy betaferonie. Mowilem mu o Mavenclad powiedzial ze stosuje u swoich 3 pacjentow i jest super, tylko ze sa to pacjenci z ciezszymi rzutami itp. W kazdym badz razie nie powiedzial nie... Zobaczymy co dalej...
Odpowiedz
Dzięki i nawzajem.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
O jak miło Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
Miły początek wiosny Oczko

My czekamy na ostatnią kroplówkę ale niestety chyba i lelarze poczuli wiosnę i poszli na wagary z całą dokumentacją i póki jej nie oddadzą to nie będzie kroplówki Smutny
Potem 2 tyg spokoju Oczko
Jutro nieszczęsna komisja na którą już mi się odechciało jechaç no ale cóż - złożyłam papiery to już pójdę.
Za to najtrudniej będzie wstać odpowiednio wcześnie w ppniedziałek do pracy po ponad 2-tyg przerwie Smutny
Odpowiedz
Takie wstawanie jak się człowiek odzwyczai to przykre jest:/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości