Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cudowny uzdrawiacz czy trucizna?
#1
witam,dziś mój nowy lekarz zasugerował mi,aby włączyć do leczenia DMSO,galaktozę,oraz TFX.Poczytalam trochę informacji o tych,,lekach"i mam mieszane uczucia.
DMSO niby cudowny lek praktycznie na wszystko,a w niektórych krajach wycofany,iż jest trucizną...Galaktoza-tu już wogóle temat,aby wyeliminować z diety.Jak to wogóle jest?Przyznaję,że już mam mętlik w głowie i boję się tego próbować.Czy ktoś to próbował?Choć z drugiej strony,jezeli to proponuje lekarz to chyba działa i pomaga.nie chciałabym sobie bardziej zaszkodzić,bo już jest ze mną źle.Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#2
To są zalecenia neurologa? Czy jakiegoś lekarz z zacięciem do "medycyny naturalnej"? TFX to faktycznie lek i bywa stosowany przy stwardnieniu rozsianym. (Choć poza nazwą, nic nie obiło mi się na jego temat). Może ktoś inny się wypowie. Natomiast te dwa pozostałe zalecenia są dość dziwne, jak na lekarza...
Odpowiedz
#3
dowiedziałam się od mojego nowego lekarza ginekologa,gdy powiedzialam,że jestem chora i ostatnio nastąpilo zaostrzenie.TeDMSO ponoć wypróbowane i właśnie polecone przez tego lekarza.To wszystko jakieś dziwne.dużo pozytywnych opinii,ale też i przeciwnie zakazów stosowania tego.
Odpowiedz
#4
Ja słyszałam same pozytywne opinie o DMSO
Odpowiedz
#5
Myślę że jakby było sprawdzone to by nas tym leczyli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości