Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich :)
#11
Cześć Aniu Uśmiech Tak jak pisali poprzednicy, spróbuj w innych placówkach pytać się o leki. Ważne abys jak najszybciej podjęła leczenie, dopóki choroba nie poczyniła większych szkód. Trzymam kciuki i przesyłam dużo pozytywnej energii Uśmiech
Odpowiedz
#12
(12-10-2017, 01:53)Joanna napisał(a): Cześć Aniu Uśmiech Tak jak pisali poprzednicy,  spróbuj w innych placówkach pytać się o leki. Ważne abys jak najszybciej podjęła leczenie, dopóki choroba nie poczyniła większych szkód. Trzymam kciuki i przesyłam dużo pozytywnej energii Uśmiech

Dziękuję bardzo! Uśmiech pozytywna energia sie bardzo przyda Uśmiech
Odpowiedz
#13
Witaj Uśmiech tak jak już dziewczyny pisały warto szukać tez w innych miejscach bo może uda się szybciej zacząć leczenie. Lista wszystkich szpitali prowadzących program lekowy jest gdzieś tu na forum. Wiec możesz tam sobie sprawdzić.
Co do leków to tecfidera jest nowszym i według badań skuteczniejszym lekiem. Ale np copaxone jest jedynym który można brać w czasie ciąży. Wiec myślę że jeśli ma się możliwość wyboru to powinno się z lekarzem ustalić który będzie dla nas najodpowiedniejszy.
Odpowiedz
#14
(11-10-2017, 20:49)Serenity1987 napisał(a):
(11-10-2017, 20:04)Katrin napisał(a):
(11-10-2017, 19:45)Serenity1987 napisał(a): Cześć Katrin Uśmiech

czyli nie jestem sama...cieszę się że jest to forum, rozmowy z Wami dużo wnoszą... Uśmiech

Jutro obdzwonię jeszcze Radom i Łódź, zobaczę jakie tam są terminy może uda się coś szybciej.
Ciężko jest znaleźć opinie na temat danych placówek.

Serenity ja jestem z Radomia i tu jestem w programie.
Dostałam się od ręki - leczą mnie Betaferonem.
O świat mały :Uśmiech jak Twoja opinia na temat lekarzy u Was?
Sam pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze jeśli chodzi o lekarzy - ordynator z każdym rozmawia, tłumaczy itd. Naprawdę świetny lekarz.
Jeśli chodzi o lekarkę u której jestem w programie lekowym już takiej dobrej opinii nie mam. Mam wrażenie że nawet nie chciało jej się ze mną rozmawiać.
Na szczęście mam cudowną Oddziałową, która odpowie na każde pytanie o leczeniu. W każdej chwili mogę do niej zadzwonić gdyby coś mnie niepokoiło.
Odpowiedz
#15
(12-10-2017, 11:13)klaudia26 napisał(a): Witaj Uśmiech tak jak już dziewczyny pisały warto szukać tez w innych miejscach bo może uda się szybciej zacząć leczenie. Lista wszystkich szpitali prowadzących program lekowy jest gdzieś tu na forum. Wiec możesz tam sobie sprawdzić.
Co do leków to tecfidera jest nowszym i według badań skuteczniejszym lekiem. Ale np copaxone jest jedynym który można brać w czasie ciąży. Wiec myślę że jeśli ma się możliwość wyboru to powinno się z lekarzem ustalić który będzie dla nas najodpowiedniejszy.

Dziekuje za informację :Uśmiech na pewno bede chciała dobrać odpowiedni bo planujemy drugie dziecko...więc decyzje do podjęcia przed nami Uśmiech

(12-10-2017, 17:18)Katrin napisał(a):
(11-10-2017, 20:49)Serenity1987 napisał(a):
(11-10-2017, 20:04)Katrin napisał(a):
(11-10-2017, 19:45)Serenity1987 napisał(a): Cześć Katrin Uśmiech

czyli nie jestem sama...cieszę się że jest to forum, rozmowy z Wami dużo wnoszą... Uśmiech

Jutro obdzwonię jeszcze Radom i Łódź, zobaczę jakie tam są terminy może uda się coś szybciej.
Ciężko jest znaleźć opinie na temat danych placówek.

Serenity ja jestem z Radomia i tu jestem w programie.
Dostałam się od ręki - leczą mnie Betaferonem.
O świat mały :Uśmiech jak Twoja opinia na temat lekarzy u Was?
Sam pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze jeśli chodzi o lekarzy - ordynator z każdym rozmawia, tłumaczy itd. Naprawdę świetny lekarz.
Jeśli chodzi o lekarkę u której jestem w programie lekowym już takiej dobrej opinii nie mam. Mam wrażenie że nawet nie chciało jej się ze mną rozmawiać.
Na szczęście mam cudowną Oddziałową, która odpowie na każde pytanie o leczeniu. W każdej chwili mogę do niej zadzwonić gdyby coś mnie niepokoiło.
Dziękuję za informację Uśmiech
Odpowiedz
#16
Cześć Aniu!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości