Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lemtrada
#1
Hej
Troche wody uplynelo od ostatniego postu ale meldujemy sie czesto. Dzisiaj dostalismy propozycje leczenia: pierwsze to raz w miesiacu Tysabri (bardzo dziekuje za info na forum) oraz Lemtrada raz w roku piec kroplowek w piec dni. Troche sobie poczytalismy ale czekamy na spotkanie z neurologiem i wiecej info ale moze ktos z Was mial stycznosc z tym lekiem i jest w stanie cos powiedziec z pierwszej reki ?
Odpowiedz
#2
Jeśli dobrze kojarzę to lemtrada to alemtuzumab i jest tu wątek założony przez kogoś kto brał ten lek. Możesz tam zajrzeć Uśmiech
Odpowiedz
#3
Klaudia dobrze kojarzysz. A ja od siebie dodam że czytałam bardzo pozytywne komentarze o leczeniu tym lekiem.
Odpowiedz
#4
Dzieki Uśmiech
Odpowiedz
#5
(13-10-2017, 20:52)konkon napisał(a): Hej
Troche wody uplynelo od ostatniego postu ale meldujemy sie czesto. Dzisiaj dostalismy propozycje leczenia: pierwsze to raz w miesiacu Tysabri (bardzo dziekuje za info na forum) oraz Lemtrada raz w roku piec kroplowek w piec dni. Troche sobie poczytalismy ale czekamy na spotkanie z neurologiem i wiecej info ale moze ktos z Was mial stycznosc z tym lekiem i jest w stanie cos powiedziec z pierwszej reki ?

cześć, rzadko tu zaglądam ale podejrzewam że jeśli chodzi o wątek tysabrii to zgłaszam się - aktualnie jestem po 33 kroplówce a przed 34, jeśli masz jakieś pytania śmiało pisz :-)
Życie jest piękne. Serce  Trzeba tylko brać odpowiednie leki
taki żarcik kosmonaucik  Uśmiech


Odpowiedz
#6
Mój neurolog zaproponował mi leczenie tym, środkiem, właśnie czekam na wyniki badań krwi.
Odpowiedz
#7
Świetne wiadomości od neurologa - badania krwi w porządku, teraz czekam na telefon (szpital musi jakiś przetarg zrobić).
Odpowiedz
#8
Dobrze że dostaniesz lekiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Hej mam pytanie odnośnie programu lekowego z lekiem Lemtrada, czy jest on płatny? Właśnie natknąłam się na zbiórkę 100tys na ten lek.
Odpowiedz
#10
Nie, lemtrada jest refundowana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości