Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavenclad (kladrybina)
#11
Konkon chyba mi umknęło że będziecie mieli dzidziusia, tak więc gratulacje.
Super że udało Wam się z tym lekiem podobno świetne efekty daje. Powodzenia i czekamy na relacje
Odpowiedz
#12
(08-09-2018, 11:20)konkon napisał(a): Witajcie,
dostalismy szanse leczenia sie Mavenclad'em, juz okolo 6 tygodni po urodzeniu sie Niny, Lucyna moze zaczac brac lek, z tego co teraz sie dowiedzielismy za dwa tygodnie bedzie poierwsze badanie krwi pod katem plytek, po porodzie znowu badanie krwi i rezonans, jak rowniez badanie na gruzlice i tydzien po wynikach zaczyna sie lezczenie. Nie ma tu szczepionki na pulpasiec tylko badania krwi oraz odpowiednie leczenie pzy niskiej ilosci plytek. Jesli kogos z Was to zainteresuje bede co jakis czas pisal co i jaksie dzieje z Zona po i w trakcie leczenia.

p.s. karmienie piersia moze byc stosowane do dnia przyjecia leku i przerwane na conajmniej tydzien po wziecu ostatniej tabletki - tak nam mowila neurolog
Jak dostala sie do programu ?jakie miasto ? Czy tio badania kliniczne ?3mam kciuki
Odpowiedz
#13
Jak dostaliscie sie do programu?jakie miasto ? 3mam kciuki, piszcie co słychać ,życzę zdrowia
Odpowiedz
#14
(24-10-2018, 23:17)Efka napisał(a): Jak dostaliscie sie do programu?jakie miasto ? 3mam kciuki, piszcie co słychać ,życzę zdrowia

Do programu zalapalisy sie w Norwegii. Dzisiaj zamowilem tabletki w aptece i Lucyna zaczyna od poniedzialku. Dam znac co sie bedzie wyrabialo po pierwszej dobie.
Odpowiedz
#15
Oby Lucynie służył ten lekUśmiech
Odpowiedz
#16
Troche sie martwimy ale patrzac wstecz (avonex, aubagio i plegridy) chyba gorzej byc nie moze Oczko
Odpowiedz
#17
Nie ma co się martwić na zapas, powodzeniaUśmiech
Odpowiedz
#18
dziekujemy
Odpowiedz
#19
Nic szalonego nie powinno się dziać, powodzenia!
Odpowiedz
#20
Konkon oby dla Lucyny to był dobry lek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości