Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamglone widzenie
#11
(25-09-2017, 08:29)klaudia26 napisał(a): Znowu mam problem z okiem. Dokładniej z prawym które jest po pznw. Czasami zdarza mi się ze to oko mnie boli i trochę gorzej widzę ale zazwyczaj trwa to najdłużej dzień i przechodzi a tym razem jest dłużej. Dokładniej to w piatek zauważyłam że tak jakoś mi się "męczy" to oko w sobotę zaczęłam trochę gorzej widzieć tak trochę niewyraźnie. Wczoraj już zaczęło mi to trochę przeszkadzać a dzisiaj mam takie uczucie jakbym coś miała na tym oku. Widzieć widzę ale mniej wyraźnie i takie przytłumione wszystko. No i czuje ból przy poruszaniu okiem. Boje się ze to może być początek kolejnego pznw... jak myślicie czy tylko takie pogorszenie mogłoby trwać tyle czasu?
W marcu zanim zaczęłam leczenie mialam zdretwialy kawałek ciała trwało to ok 2-3 tyg i lekarz wtedy stwierdził, z to tylko pogorszenie. Teraz mam problem z czuciem bo zamiast chłód czuje ciepło ale od kilku dni jest lepiej, mija przeziębienie i mam wrażenie że ten objaw powoli schodzi a trwa to ponad tydzień. Poprawę zauważyłam po kilku masażach. Miałam z tym iść nawet do lekarza ale tak mnie rozłożyło przeziębienie że od tygodnia siedzę w domu.
Odpowiedz
#12
Dziękuję za odpowiedź Uśmiech tylko ze ja nie jestem przeziębiona ani nic takiego. Ale zauważyłam tez ze mam znowu częściej Lhermitte'a. Na razie czekam. Zobaczymy jak będzie jutro...
Odpowiedz
#13
Klaudia26 jakis czas temu tez mialam problem z oczami , mialam wrazenie jakby w oku cos mi przeszkadzalo i widzialam troszke za mgła zwlaszcza jak chcialam przeczytac jakis tekst na tel czy laptopie ,ale buli tego oka raczej nie mialam . Powtórzyło mi sie dwa razy ale nie bylam na SOR bo nie przeszkadzało mi to tak bardzo i po jakims czasie przeszlo samo . Musisz poobserwować czy sie bedzie pogarszać .
Odpowiedz
#14
Witajcie Uśmiech z moim okiem było coraz gorzej wiec dzisiaj zadzwoniłam do swojego neurologa i niestety wylądowałam w szpitalu. Właśnie leżę z pierwszą kroplowka solu...
Odpowiedz
#15
Trzymaj się mocnoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
Trzymaj się Klaudia. Boję się że i mnie to czeka, bo moje zaburzenie czucia coś nie chce odpuścić niby lepiej ale mnie ciągle trzyma. Ale jeszcze poczekam bo nie chciałabym na takie coś brać solu.
Odpowiedz
#17
Dzięki Uśmiech ja też czekałam ile tylko mogłam ale już za bardzo mi to przeszkadzało... z dnia na dzień widziałam coraz słabiej tym okiem a drugie chyba przez to było bardziej obciążone i zaczęło mi się męczyć. Niby tym jednym widzę dobrze ale co chwile musze je przetrzeć bo tak mi się jakoś męczy. A tym prawym to wszystko takie widzę wyblakniete i niewyraźne. Mam nadzieję że szybko się będzie poprawiało...
Odpowiedz
#18
Klaudia powodzenia
Odpowiedz
#19
No wiadomo, tymbardziej jeśli chodzi o wzrok to nie ma na co czekać. Obyś szybko poczuła poprawę.
Odpowiedz
#20
Dzięki dziewczyny Uśmiech będę pisać jak wszystko dalej będzie wyglądało. Zaraz będę dzwoniła tam gdzie w programie jestem i zobaczymy co oni powiedza...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości