Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nietrzymanie moczu
#1
Uśmiechmacie może coś skutecznego na nietrzymanie moczu sprawdzonego?mi nic nie pomaga a wręcz się pogłębia
Odpowiedz
#2
Witam ja to choruje już 12 lat na SM i powiem szczerze dużo przeszłam ż ta choroba, ale najgorsze to właśnie to ciągle parcie na pęcherz coś okropnego ... nic nie pijesz , a ciągle chce Ci się siku okropne to jest ... I dość krepujace Smutny
Odpowiedz
#3
Dawno tu nie zaglądałam ale ostatnio pęcherz zaczął mi bardzo dokuczać.
Od dawna, jeszcze przed diagnozą, musiałam często korzystać z toalety, ale ostatnio to jakiś dramat.
Non stop czuję parcie na pęcherz. Jak wychodzę z domu to planuję je pod kątem dostępu do toalet.
Najgorsze jest to, że czasami czuję że muszę skorzystać z toalety a jak już usiądę żeby zrobić siku to nic... a parcie nadal zostaje.
Czasem tak się tym nakręcam, że wolałabym nigdzie się nie ruszać Smutny
Odpowiedz
#4
Też tak miałam z biegiem leczenia przeszło, jeszcze jadłam dużo żurawiny i piłam z niej herbatkę, ale nie wiem czy to miało większy wpływ czy tec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Nie wiem, może też spróbuję żurawiny. Napewno nie zaszkodzi Oczko
Najgorsze, że w ogóle nie mogę złapać kontaktu z neurolog z programu lekowego. Tylko pieczątke mi przybija co miesiąc... Nic się od niej dowiedzieć nie mogę.
Odpowiedz
#6
Samo parcie na pęcherz to jeszcze pikuś. Mi się zaczęło dziać coś "lepszego". Jak czułam, że muszę do toalety, musiało to się zadziac od razu, bo inaczej to jak u małego dziecka, po prostu leciało. Nie miałam na to w ogóle wpływu. Obciach jak diabli. Już się zaczynałam serio zastanawiać nad pieluchomajtkami. Tylko jakoś psychicznie nie mogłam się z tym pogodzić. Na szczęście moja pani neurolog przepisala mi tabletki, Ditropan. Biorę to już 3 tygodnie i odpukac, na razie pomaga. Nie poskałami się ani razu. Może to "to". Oby. Bo jakoś tak nie widzę siebie w pieluchach.
Odpowiedz
#7
A botoks na pecherz? Zawsze to jakies rozwiazanie gdyby tfu tfu
Odpowiedz
#8
Z tym nietrzymaniem moczu to jest przekichane. Mam to samo.
Odpowiedz
#9
Ano jest. Mam nadzieję że te tabelki pomagają na dłużej
Odpowiedz
#10
Dostałam receptę na Ditropan.
Jak przeczytałam skutki uboczne to się zastanawiałam czy to brać, ale stwierdziłam, że spróbuję.
I wiecie co? Życie stało się piękne Uśmiech Uśmiech 3 godziny bez panicznego poszukiwania toalety!!! Uśmiech
AAAA... Ciesze się jak dziecko Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości