Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Hej ? mam 25 lat zdiagnozowana bylam w czerwcu. Wszystko bylo dobrze az dostalam 2 rzut duzy plak w mozgu sie zrobil i niedowlad prawostronny. Z wozka juz zeszlam i reka juz dziala i teraz sie zastanawiam czy jeszcze to wroci do ladu. Jest ktos z takim problemem? Zaznaczam ze leki dopiero we wrzesniu.
Monika napisał 09-01-2018, 00:51:
Przeniosłam post do nowego wątku
Odpowiedz
#2
cześć, witaj, myślę że będziesz potrzebować dużo rehabilitacji (ćwiczenia, jakieś elektrostymulacje, laser, masaże itp.), mózg jest neuroplastyczny, tylko potrzebuje czasu i bodźcówUśmiech
Odpowiedz
#3
No i tak wlasnie siedze na oddziale rehabilitacyjnym i sie zastanawiam czy
chociaz w 80 % dojdzie to do siebieSmutny
Odpowiedz
#4
ja miałam przy rzucie porażony nerw twarzowy i niedowład lewej nogi, i dłoni, obydwu, na dziś dzień 99% jest w porządku, fakt że ten niedowład nie był pewnie taki silny jak Twój, ale trzeba myśleć pozytywnieUśmiech pewnie będzie to wymagało dużo pracy, ale myślę że dasz radęUśmiech
Odpowiedz
#5
Jasne ze tak...ja juz tutaj poltorej miesiaca siedze i zostala mi tylko ta noga i takie zdezorientowanie jak chodze wiec oby to wrocilo. ?
Odpowiedz
#6
Wróci ja też byłam przerażona skutkami rzutu ale potrzeba czasu na to o wszystko wróci do normy także spokojnie Oczko mi tak ok. 2 miesiące wszystko wracalo
Odpowiedz
#7
Mam taka cicha nadzieje...ja mialam rzut pod koniec pazdziernika i narazie mowie z wozka zeszlam i teraz cwicze i czekamUśmiech
Odpowiedz
#8
Witaj Uśmiech czasami organizm potrzebuje więcej czasu żeby dojść do siebie po rzucie więc nie martw się na pewno za jakiś czas będzie lepiej Uśmiech
Widzę że jesteś z Poznania. Tam się liczysz?
Odpowiedz
#9
Cześć zobaczysz z czasem bedzie tylko lepiej
Odpowiedz
#10
Tak z poznania. Ale lecze sie w plewiskach. A dzisiaj to juz wogole nie wiem czy bede chodzic normalnie chyba chandra albo jakis kryzys mnie dopada.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości