Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas oczekiwania na leczenie
#11
Kochani,

mam dostep ************************* Osoba, ktorej pomagalem dostala sie na program NFZ. Nie uzywam, a nie chce wyrzucac.********************* ****************************************************
***********
Joanna napisał 22-03-2017, 14:44:
Na forum nie hsprzedajemy ani nie oddajemy leków bo jest to niezgodne z prawem.
Odpowiedz
#12
Żeby zdecydować się na wzięcie jakiegokolwiek leku z niepewnego źródła (nie wiadomo jak przechowywanego?!) trzeba być skrajnie szaleńczo zdesperowanym lub mieć kłopoty z logicznym myśleniem i mieć zanik ośrodków samoobronnych [Obrazek: exclamation.png] [Obrazek: exclamation.png] [Obrazek: exclamation.png]

Ostrzegam! i Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#13
tak, chce pomoc szalenczo zdesperowanym. ***
Monika napisał 23-03-2017, 10:57:
Stosowanie jakichkolwiek leków bez wskazań i nadzoru lekarza może być groźne dla zdrowia i życia. Proszę o niezamieszczanie ogłoszeń w tej sprawie na forum.
Odpowiedz
#14
(11-02-2017, 23:47)anka 87 napisał(a): Ja jestem zdiagnozowana od grudnia a dokladnie wszystkie wyniki punkcji i rezonansu byly po 20 grudnia , 22 grudnia dostalam skierowanie na badania z krwi przede wszystkim chodzilo o badania watrobowe a 28 grudnia juz dostalam leki

Czesc Ania, a jaki dostalas lek? I czy dalej sie nim leczysz? Czy z NFZ czy w badaniach klinicznych?
Dziekuje za odp.
Odpowiedz
#15
Hej lecze sie betaferonem zastrzyki co drugi dzien ? jestem w programie leczenie na nfz. Pozdrawiam☺
Odpowiedz
#16
Życzę powodzenia w takim razie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości