Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skala EDSS
#1
Nie znalazłam takiego wątku, a ciekawi mnie to. Ile zebraliście punktów na karcie stałego klienta (w skali EDSS oczywiście)?  Oczko I jakie towarzyszą Wam w związku z tym dolegliwości?
Odpowiedz
#2
ja miałam 3,5, przy badaniu w kwietniu, trochę źle chodzę na lewą nogę, miałam problemy z równowagą i trochę z moczem, i męczyłam się bardziej, teraz po 7-iu miesiącach na tec sama widzę że jest o niebo lepiej, czekam na kolejne badanieUśmiech wtedy byłam miesiąc po operacji głowy, także część objawów mogła z niej wyniknąć
Odpowiedz
#3
Ja 1 i parestezje cały brzuch i plecy. Neurolog skierował do szpitala, diagnoza SM. Nie leczone były te parestazje. Same przeszły
Odpowiedz
#4
Ja mam 1,5. Badane w czasie remisji. Za nogi pęcherz i lhermitte'a + dretwienia.
Odpowiedz
#5
No właśnie o to zapomniałam zapytać lekarza. Na piśmie do ubezpieczyciela neurolog napisał poniżej 6,5, ale nie mam pojęcia ile konkretnie.
Odpowiedz
#6
Ja od "zawsze" mam 1
Odpowiedz
#7
Mufa życzę Ci zatem, aby zawsze już tak było!!!!Uśmiech
Odpowiedz
#8
Dzięki i wzajemnie dużo zdrówka
Odpowiedz
#9
Ja mam 0.

A z piwnicy za 5 razem juz ciężko mi wyjść.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#10
Ja mam 3. Nie wiem dokładnie "za co". Pewnie za wzrok, niezborność ruchową i nietrzymanie moczu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości