Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w poszukiwaniu zatrudnienia
#1
Witam,
diagnoza dopadła mnie rok temu w trakcie urlopu wychowawczego, do Was trafiłam jakieś trzy miesiące po niej, właśnie lektura Waszych doświadczeń ostatecznie przekonała mnie do ubiegania się o grupę, ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam stopień niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym obecnie poszukuję pracy , grupa przyznana, niby atut ale jak go wykorzystać, na ten moment znalazłam fundację zajmującą się pośrednictwem w poszukiwaniu pracy dla osób z niepełnosprawnością, program nazywa się SPRÓBUJ PRACY i działa na terenie wlkp. Pytanie jakie macie doświadczenia może rady, pozdrawiam Gośka
Odpowiedz
#2
Cześć napisz w cv że masz grupę, i porozsyłaj cv sama nie czekając na żadne fundacje i inne tego typu instytucje, o pracę się trzeba postarać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
I tak właśnie zrobię byłam dziś u doradcy w UP przeczepała mi kobieta CV umotywowała i działam, z wykształcenia jestem menedżerem logistyki stażu w biurze i doświadczenia mam z 14 lat, wątła pierś do przodu plus uśmiech plus wiara w siebie i do działania, jestem bardzo społeczną i energiczną osobą , na przekór tej chorobie i tak trzeba psychaa w dobrej kondycji to podstawa rok chorowania po diagnozie mnie tego nauczył
Odpowiedz
#4
I postawa widzę superUśmiech jedno co mogę Ci poradzić to zapomnij o UP, poważni pracodawcy nie szukają tam pracowników, raczej rozglądnij się po portalach, od tych ogólnopolskich po regionalne (takich z ogłoszeniami), sprawdź też strony www firm gdzie chciałabyś pracować, te większe z reguły mają dział praca/kariera gdzie zamieszczają aktualne oferty, powodzeniaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości