Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania?
#11
Ja doskonale Cie rozumiem, ja nie potrafie jej zaakceptowac ani tym bardziej sie z tym wszystkim pogodzic. I to nigdy sie nie zmieni, pozdrawiam
Odpowiedz
#12
Dziewczyny jaki kalkulator polecacie do przeliczenia ile kcal powinnam spożywać dziennie ?chce schudnąć 67kg i 1,65 wzrostu
Matka dwójki dzieci,nie pracująca
Jakie polecacie cwieczenia w domu ?
Jak to jest z tym jedzeniem?mniej i częściej ?
Podpowiedzcie od czego zaczac ? Próbowałam diety keto ale z kg nie schodziło ale w obwodach było coś widać(biorę nadal pod uwagę ale w postaci cateringu dietetycznego https://www.bialystokonline.pl/jaka-jest...3,9,1.html ):/
Odpowiedz
#13
Kalkulatorów jest dużo wystarczy wpisać w google i poszukać. Tak samo na youtube jest masa ćwiczeń. Naprawdę nie trzeba zaśmiecać forum STWARDNIENIA
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#14
(16-10-2023, 06:49)calour napisał(a): Dziewczyny jaki kalkulator polecacie do przeliczenia ile kcal powinnam spożywać dziennie ?chce schudnąć 67kg i 1,65 wzrostu
Matka dwójki dzieci,nie pracująca
Jakie polecacie cwieczenia w domu ?
Jak to jest z tym jedzeniem?mniej i częściej ?

Calour, tego typu pytania proszę zamieszczać w odpowiednim dziale, a nie zaśmiecać wątku, w którym przedstawiają się nowi forumowicze.
Odpowiedz
#15
Jak prześledzić niektóre osoby to zajmują się głównie reklamowaniem bzdur.... gdzie etyka zawodowa?!...no tak w świecie, w którym ludzie oglądają co ktoś robi w ciągu dnia i obserwują kilka osób....to brak czasu na własne życie....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości