Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkująca w leczeniu 2 linii
#21
Teraz? Jak jest pandemia? Moze byc ciezko
Zalezy jakie miasto i jaki szpital
Najlepiej by bylo wybrac placowke, zadzwonic tam wczesniej i spytac i szukac miejsca zeby byla wizyta w miare szybko po powrocie do kraju.
Tak zeby byl lek naszykowany dla ciebue oraz mozliwosc wizyty u lekarza
Odpowiedz
#22
Hej Anka, nie podczas pandemii spokojnie poczekam aż wszystko się skończy i wtedy zacznę działać, ciekawe czy będą wstanie dać mi mój obecny lek Gilenia ale myślę że wszystko zależy jak wyjdzie rezonans, pozdrawiam
Odpowiedz
#23
Nie kazdy szpital ma ten lek i wydaje mi sie ze skoro go bierzesz to na chusteczke maja dac inny
Pewnie zaleca polozyc sie do szpitala i zrobia badania zeby stwierdzic ba dzien dobry jak sie sprawy maja
Odpowiedz
#24
Wiesz Anka nie wiem jak to funkcjonuje w Polsce bo odkąd wyjechałem z Polski to wgl się nie interesowałem jak wygląda leczenie, mam zapas leków Gilenia na jakieś 2 miesiące więc może by się udało w tym czasie zrobić badania potrzebne do kwalifikacji, gorzej jak mi odmówią to wtedy jestem w czarnej kropce.
Odpowiedz
#25
Musisz dzwonic. Ja od diagnozy po tygodniu bylam w programie i mialam lek
Sa szpitale gdzie sa kolejki roczne do programu
W kazdym jest inaczej
Teraz ogolnie sa cyrki w PL w szpialach- nie wszedzie
Musisz dzwonic do pielegniarek oddzialowych tam gdzie chcesz sie leczyc
No i musisz wiedziec czy maja ten lek a jak nie maja to co zrobic zeby cie przyjac tam do programu i wydac lek
Ogolnie nie czekalbym z tym dlugo jak masz lek na 2 mce chyba ze ci wyda wiecej leku lekarz u ktorego sie teraz leczysz
Odpowiedz
#26
Raczej mi nie wydadzą bo to co miesiąc do mnie przyjeżdzają specjalnym kurierem ze szpitala, czyli dzwonić po szpitalach i pytać ??

Jeżeli przyjadę do Polski z ostatnimi dwoma rezonansami wynikami krwi to chyba i tak będę musiał się położyć w Polsce do szpitala żeby zrobili badania czy wystarczą moje??
Odpowiedz
#27
Nie wiem. Zalezy jaki lekarz sie trafi.
Moim zdaniem powinni uznac ale wiesz roznie bywa
Odpowiedz
#28
Dzwoń do szpitali które mają drugą linię leczenia. Nie wszystkie ją prowadzą. A twój lek jest z drugiej linii.
Leku raczej zmieniać Ci nie będą skoro już się leczysz i chcesz się tylko przenieść.
Jeśli chodzi o badania to nie mam pojęcia jak to wygląda przy przenoszeniu się ale jeśli będą chcieli aktualne badania to wynik rezonansu jest ważny dwa miesiące.
Odpowiedz
#29
Wiem właśnie że różnie bywa Anka, Klaudia26 dziękuje za podpowiedź ja i tak w Polsce będę chciał zrobić świeży rezonans w szpitalu albo prywatnie, tylko czekam aż Pandemia się skończy.
Odpowiedz
#30
Bedzie dobrze. Tylko dzwon u pytaj itd
Nie wiadomo kiedy bedzie koniec pandemii tak wiec dzialaj!
Daj znac jak poszlo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości