Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM'sowiec z Zagłębia Dąbrowskiego.
#11
Hej a jak nazywaja sie te leki na odbudowe mieliny
Odpowiedz
#12
(21-09-2019, 20:53)Agabujno napisał(a): Hej a jak nazywaja sie te leki na odbudowe mieliny


Nie ma takich, jakaś firma sprzedaje suplement o którym nie wiadomo czy w ogóle działa, i co tak do końca jest w składzie, suplementów się nie bada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Dziekuje za odpowiedz...
Odpowiedz
#14
Leki na odbudowę mieliny są dopiero w trakcie badań (niedawno pomyślne rezultaty na myszach zostały opublikowane). Tobie chodzi zapewne o ten REVIMYELIN - jak nie zadziała to producentowi nic nie udowodnisz bo to tylko suplement a sam skład to zestaw witamin, które w aptece kupisz za kilkanaście złotych, zwykłe naciąganie ludzi na kasę.
Odpowiedz
#15
Mad max ja jestem tu nowa ...zachorowal moj partner .- szukam informacji
Np jest to dla mnie nowosc wit d3 - poniewaz neurolog nic nie wspomnial ze powinno sie brac ..
Mieszkamy w belgi moze tutaj jest inaczej .

Z witamin zaczyna brac doppelherz,, na mozg " wit b6 I b12
I d3 z k2 .
Oczywiscie nie wszystko na raz .
Mam nadz ze to dobry wybor ..bo za duzo informacji od neurologa nie mamy na temat witamin.
Odpowiedz
#16
wit D jest jak najbardziej wskazana (wspomaga prawidłowe działanie układu immunologicznego), niektórzy leczą się protokołem Coimbry i sobie chwalą (należy jednak pamiętać, że duże dawki wit D mogą uszkadzać nerki i pod żadnym pozorem nie zaczynać tego typu suplementacji bez nadzoru lekarza). Mój zestaw to: omega 3, 6,9, witD3+K2, witC, magnez, koenzymQ10, cynk. kwas foliowy, l-tryptofsn, probiotyk. Do tego dochodzi zmiana nawyków żywieniowych.
Odpowiedz
#17
Czy osoby biorące Tec doświadczają uczucia dużej suchości gardła mniej wiecej po godzinie od zażycia lekarstwa? U mnie od pewnego momentu jest to dość regularne - siedzę w pracy i zaczynam chrząkać - nie trwa to długo jednak muszę od razu sięgać po wodę.. .
Odpowiedz
#18
(23-09-2019, 08:30)lukaszewski napisał(a): Czy osoby biorące Tec doświadczają uczucia dużej suchości gardła mniej wiecej po godzinie od zażycia lekarstwa? U mnie od pewnego momentu jest to dość regularne - siedzę w pracy i zaczynam chrząkać - nie trwa to długo jednak muszę od razu sięgać po wodę.. .

Tak, suchość pieczenie i problem z przełykaniem sliny
Odpowiedz
#19
(21-09-2019, 13:41)fruu napisał(a): Hej,
moja neurolog wciąż mi powtarza, że kwiecień-wrzesień 2000j a w pozostałych miesiącach 4000j pod warunkiem, że będę chodził na spacery w słoneczne dni częściej jak do pracy i z powrotem

Hej, cofo D3 moja neuro poleciła 2000 cały czas, pozdrseim
Odpowiedz
#20
Hejo,
Jak się czujecie teraz kiedy mamy takie wysokie ciśnienie atmosferyczne? U mnie nogi jakby cięższe, oczy jakby wolniejsze... (jakby moje pozostałości po pierwszym rzucie się odezwały)
Mam nadzieję, że Tec nie pozwoli się temu rozwinąć...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości