Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja historia.
#1
Miło jest was poznać.
Odpowiedz
#2
Cześć. Miło, że do nas dołączyłaś. Napiszesz coś więcej o sobie?
Odpowiedz
#3
Hej, jak się masz?
Odpowiedz
#4
Od 2 lat choruję. Mam 57lat. Największym moim problemem jest niewyraźna, nosowa, spowolniała mowa i kłopoty z połykaniem. Mam też niedowład lewej dłoni, choć i prawa zaczyna szwankować, mam też zaburzenia widzenia . Chodzę, ale mam kłopoty z równowagą. Czasami utykam. Mam też problemy z pęcherzem. Na początku podejrzewano u mnie SLA, potem padła diagnoza- miastenia. Pół roku brałam leki od miastenii, efektu nie było żadnego. Trafiłam do drugiego szpitala i tam padła diagnoza - późne SM o bardzo nietypowym przebiegu. Chociaż w papierach do tej pory nie mam jednoznacznej diagnozy. Cały czas trwa obserwacja .
Odpowiedz
#5
(22-09-2019, 22:35)Monika napisał(a): Cześć. Miło, że do nas dołączyłaś. Napiszesz coś więcej o sobie?

Napisałam w nowym wątku.  Serce

(22-09-2019, 22:43)agica napisał(a): Hej, jak się masz?

Całkiem do bani Zdezorientowany Huh Płacz
Odpowiedz
#6
Połączyłam Twoje wątki, żeby całość była w jednym temacie powitalnym Uśmiech
Dobrze, że trafiłaś na lekarzy, którzy są dociekliwi i nie poprzestali na pierwszej diagnozie. Czy korzystasz z rehabilitacji? W przypadku niedowładu, problemu z równowagą czy utykaniem - może być naprawdę pomocna. Czy lekarze mówili Ci coś o postaci choroby?
Rozgość się na forum! Uśmiech
Odpowiedz
#7
Cześć, witaj na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
Cześć,
dzisiaj może i do bani ale jutro będzie lepiej. Wiem to po samym sobie więc i Tobie zapewne się poprawi.

pzdr
fruu fruu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości