Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchi
#61
Wypadania włosów już nie mam.Zastosowalam Alpicort e. Może komuś przyda się nazwa.
Odpowiedz
#62
(16-11-2019, 15:21)Orchidea napisał(a): Wypadania włosów już nie mam.Zastosowalam Alpicort e. Może komuś przyda się nazwa.


Bierzesz tec od którego? 2-go listopada, włosy nawet nie miały szans zacząć wypadać od tec, a i żadne tabsy przeciwko temu nie miałyby szans zacząć działać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#63
Ty jesteś zdaje się bardzo pesymistyczną osobą.Ja z kolei nie wierzę w biegunkę po miesiącu od leku.Jesli sk uboczny to od razu wychodzi.Nie tabsy tylko płyn.Jesli coś Ci nie pasuje to nie musisz w moim wątku pisać.
Odpowiedz
#64
Nie pasuje mi że ktoś to przeczyta i uwierzy w te teorie. Nie poparte niczym, ani wiedzą ani doświadczeniem. Bierzesz tec 2 tygodnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#65
(16-11-2019, 16:40)Orchidea napisał(a): Ty jesteś zdaje się bardzo pesymistyczną osobą.Ja z kolei nie wierzę w biegunkę po miesiącu od leku.Jesli sk uboczny to od razu wychodzi.Nie tabsy tylko płyn.Jesli coś Ci nie pasuje to nie musisz w moim wątku pisać.

Jestem realistka i akurat na temat wypadania wlosow sporo wiem
Biegunke po Tec to sie ma od razu
Nie pisalam ze po mcu!
Czytaj ze zrozumieniem
Odpowiedz
#66
Ja pisałam, czasem organizm się buntuje i tyle, i nie ma tu nic do wierzenia, tak się po prostu zdarza. Nie bez przyczyny po dwóch latach neuro nadal pyta o takie rzeczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#67
(16-11-2019, 17:12)Anka napisał(a):
(16-11-2019, 16:40)Orchidea napisał(a): Ty jesteś zdaje się bardzo pesymistyczną osobą.Ja z kolei nie wierzę w biegunkę po miesiącu od leku.Jesli sk uboczny to od razu wychodzi.Nie tabsy tylko płyn.Jesli coś Ci nie pasuje to nie musisz w moim wątku pisać.

Jestem realistka i akurat na temat wypadania wlosow sporo wiem
Biegunke po Tec to sie ma od razu
Nie pisalam ze po mcu!
Czytaj ze zrozumieniem
Ty czytaj ze zrozumieniem.Nie tyczyło się ciebie o biegunce.Same expertki na forum haaaa.
Odpowiedz
#68
(16-11-2019, 17:41)Orchidea napisał(a):
(16-11-2019, 17:12)Anka napisał(a):
(16-11-2019, 16:40)Orchidea napisał(a): Ty jesteś zdaje się bardzo pesymistyczną osobą.Ja z kolei nie wierzę w biegunkę po miesiącu od leku.Jesli sk uboczny to od razu wychodzi.Nie tabsy tylko płyn.Jesli coś Ci nie pasuje to nie musisz w moim wątku pisać.

Jestem realistka i akurat na temat wypadania wlosow sporo wiem
Biegunke po Tec to sie ma od razu
Nie pisalam ze po mcu!
Czytaj ze zrozumieniem
Ty czytaj ze zrozumieniem.Nie tyczyło się ciebie o biegunce.Same expertki na forum haaaa.


No napewno jak ktoś bierze tec ponad dwa lata to ma większe doświadczenie niż ktoś kto bierze ją dwa tygodnie.
W związku z tym większe ekspertki od Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#69
Biorę tecti jest niby ok. Skutków uboczny nie mam dalej i oby tak zostało.Niestety katar cały czas ,teraz czasem dołączają stany podgorączkowe.Troche mnie martwi, że nogi jeszcze rady nie dają chodzić na długie dystanse. Wczoraj pochodzilam po galerii trochę i nogi mi odcinało.Wrocilam taxi do domu.
Odpowiedz
#70
Masz sm, nogi po rzucie długo wracają do siebie, a czasem wcale, ja np dłuższe dystanse muszę planować z przerwami i odpoczynkiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości