Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie :)
#11
(19-03-2020, 18:29)Mielinka napisał(a):
(19-03-2020, 17:10)klaudia26 napisał(a): Aga a dlaczego niewskazane przy dzieciach? Ja mam dzieci i aubagio biorę.
Hej, czytałam sobie różne artykuły na temat aubagio to ponoć jest niewskazany w wieku rozrodczym bo może uszkodzić rozwijający się płód, dlatego wymagana jest przy nim regularna i skuteczna antykoncepcja. Działanie toksyczne na płód zostało udowodnione w trakcie badań na zwierzętach.
To wiemy, ale wcześniej pisałaś że nie jest wskazane nie przy planowaniu ciąży tylko przy małych dzieciach i stąd pytanie.
Odpowiedz
#12
Dzieci więcej nie planuje. Trójka mi wystarczy Oczko więc akurat przeciwwskazania do ciąży przy aubagio mi nie przeszkadzają.
Ale żeby jakoś inaczej na mnie wpływały infekcje dzieci to nie zauważyłam Oczko dlatego zapytałam czy jakoś tę kwestię lekarz wyjaśnił.
Odpowiedz
#13
No chyba że tak Oczko
Więc dobrze że ja takiej nie dostałam Oczko
Odpowiedz
#14
(19-03-2020, 23:52)klaudia26 napisał(a): No chyba że tak Oczko
Więc dobrze że ja takiej nie dostałam Oczko
Przepraszam dziewczyny, nie chciałam Was tutaj wprowadzać w błąd, moze faktycznie chodzo jej o planowanie dziecka a nie posiadanieUśmiechPrzyznaje, ze w stresie moglam źle zrozumiećUśmiechŚciskam serdecznie.
Odpowiedz
#15
Aga mam nadzieję że nie odebrałaś tego jako jakiś atak na Ciebie Oczko nie masz za co przepraszać Uśmiech po prostu mnie zaciekawiło to co napisałaś z tego względu że biorę aubagio i mam dzieci.
Odpowiedz
#16
(20-03-2020, 10:26)klaudia26 napisał(a): Aga mam nadzieję że nie odebrałaś tego jako jakiś atak na Ciebie Oczko nie masz za co przepraszać Uśmiech po prostu mnie zaciekawiło to co napisałaś z tego względu że biorę aubagio i mam dzieci.
W żadnym wypadku nie odebrałam tego jako atakOczkoMam nadzieję, ze czujecie się dobrze i siedzicie grzecznie w domkachUśmiech
Odpowiedz
#17
(20-03-2020, 12:47)e-smka napisał(a): Ja grzecznie w pracy siedzę  Język
Co chwile myję ręce i dezynfekuję i trzymam się na 2 m od ludzi chociaż to nie takie łatwe ...  Wywracanie oczami
A tak dziewczyny zupełnie z innej beczki...powinnam w innym wątku, ale tak przy okazji....Czy tez sie gorzej czujecie przed i w trakcie okresu?Ja odczuwam niestety pogorszenie w funkcjonowaniu. Juz ktoryś miesiąc z rzędu odczuwam, ze mi gorzej w tym czasieSmutnyWcześniej, przed diagnozą zawsze na luzie, a teraz jeszcze jakby samo sm bylo mało takie klocki...ehh
Odpowiedz
#18
Tak to już jest, każde osłabienie organizmu się odczuwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
A ja miałam tak kiedyś że przy okresie gorzej się czułam ale już od dłuższego czasu tak nie jest. Teraz żadnych dolegliwości nie odczuwam.
Ale ogólnie o wiele lepiej okres przechodzę od kiedy biorę tabletki anty. Wcześniej miałam duże problemy z okresem (przez nieodpowiedni poziom hormonów) a tabletek nie mogłam brać. Od kiedy biorę i hormony się wyrównały jest zupełnie inaczej.
Odpowiedz
#20
Ja kiedyś trochę ciężej, pierwszy dzień, tabletki rozkurczowe albo przeciwbólowe. Od dłuższego czasu nie mam żadnych dolegliwości i nic nie muszę brać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości