Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeposia czy kesimpta
#1
Hejo. Chciałabym poznać zdanie osób które przyjmują kesimpta lub Zeposie. Niestety muszę zmienić leczenie.w badaniu kontrolnym mri mam nowe ognisko i padła decyzja o zmianie leczenie. Wiadomo, muszę zrobić wszystkie badania, natomiast chciałabym wcześniej wiedzieć wszystko o tym dwóch leczeniach bo później mamy podjąć razem decyzję ( razem z lekarzem) Oczywiście jeżeli będzie w badaniach wszystko ok. Jakie jest wasze zdanie na temat tych leków? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wiadomości    Serce
Odpowiedz
#2
Jestem na Kesimpcie 1.5 roku

PLUSY
- brak skutkow ubocznych (oprocz pierwszego zastrzyku)
- zastrzyki bezbolesne
- w razie potrzeby/wyjazdu/przeziebienia moge wziac zastrzyk 3 dni pozniej badz 3 dni wczesniej od planowanej daty
MINUSY
- do tej pory brak

Zeposi nie znam wiec moja ocena jest oczywiscie jednostronna Uśmiech
Odpowiedz
#3
(14-03-2024, 17:44)Tosiia napisał(a): Jestem na Kesimpcie 1.5 roku

PLUSY
- brak skutkow ubocznych (oprocz pierwszego zastrzyku)
- zastrzyki bezbolesne
- w razie potrzeby/wyjazdu/przeziebienia moge wziac zastrzyk 3 dni pozniej badz 3 dni wczesniej od planowanej daty
MINUSY
- do tej pory brak

Zeposi nie znam wiec moja ocena jest oczywiscie jednostronna Uśmiech
Dziękuję za informację.  Duży uśmiech
A jak się na tym leku czujesz?
Odpowiedz
#4
dobrze - wiadomo sa dni kiedy jestem zmeczona i psychicznie i fizycznie ale przy SM to normalne ... ogolnie mam sile by pracowac 8 h, by cwiczyc itd. Nie mam nowych objawow SM a po pierwszych zastrzykach moje 'prady' na nogach (ktore mam nieregularnie od ok. 3 lat i nadal sa) wyciszyly sie troche wiec albo to przypadek albo zasluga Kesimpty i zmniejszyl mi sie apetyt ... i z tym to juz jestem 100 % przekonana ze to K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości