Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Ja nie zanoszę żadnych skierowań... Miałam skierowanie do programu lekowego a jak już zostałam do niego włączona to więcej żadnego skierowania nie chcieli.
Odpowiedz
O rany, ale głupota... Ja dostałam jedno jedyne skierowanie przy wypisie ze szpitala - do poradni neurologicznej, gdybym chciała mieć neurologa na NFZ poza programem. Nie skorzystałam. Od ponad dwóch lat nikt ode mnie żadnych skierowań nie oczekiwał.
Odpowiedz
Ja mieszkam w Belgii i tu jest zupelnie inaczej , dostaje recepty na lek (tecfidera ) i zanosze  do apteki,raz w miesiacu i tam dostaje lek .
Place za lek 12 i tak co miesiac, badania krwi mam raz na 2miesiace u swojego domowego lekarza .Jak by sie cos dzialo zlego ze mna mam zaraz dzwonic do swojego neurologa ,pozdrawiam
Odpowiedz
(02-11-2019, 20:34)klaudia26 napisał(a): Ja nie zanoszę żadnych skierowań... Miałam skierowanie do programu lekowego a jak już zostałam do niego włączona to więcej żadnego skierowania nie chcieli.

U mnie tak samo Uśmiech

(31-10-2019, 15:34)Miriam napisał(a): U mnie jest tak, że oni pilnują, żebym miała co 3 miesiące zrobione badania. Pytają czy zrobię u nich w szpitalu, czy u siebie, robię u siebie. Najczęściej robię prywatnie, bo nie chce mi się lekarzowi rodzinnemu głowy zawracać takimi pierdołami i jeszcze czas na to tracić, ale zdarzyło mi się poprosić o wypisanie skierowania i nie było problemu.

Ja dostaje skierowanie co 3 msc od lekarza z programu Uśmiech teraz np mialan wizyte niedawno odebralam lek i dostalam na trzy miesiące i lekarz juz wypisal mi skierowanie zebyn w styczniu jak przyjadę to z wynikami Uśmiech
Odpowiedz
Dzisiaj odbieram leki... do zobaczenia w lutym. Po prostu człowiek może zapomnieć, że choruje, jak tak rzadko ten oddziałowy widok. Pozytyw Uśmiech
Odpowiedz
Dzisiaj byłam odebrać leki - dostałam 3 opakowania + skierowanie na badania krwi i moczu z terminem wykonania po 01.01.2020 i adnotacją, że badania mam wykonać nie później niż na 3 dni przed kolejną wizytą po leki.
Odpowiedz
Też takie dostałam. Sorry, ale jakoś mi się nie uśmiecha jeżdżenie do Wrocławia co kilka dni, bo niestety sama nie jestem już w stanie tam dotrzeć i jestem zależna od męża, a jego urlop z gumy nie jest. Pójdę do rodzinnego, może przepisze skierowanie. Jak będę miała wyniki, to wsle skan mailem i tyle.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Bardzo odczuliście przejście z dawki 120 na 240?
Odpowiedz
Ja tak. Codziennie ból brzucha lub żołądka. Do pracy nosiłam siatkę leków. Po około miesiącu minęło.
Natomiast nie miałam zaczerwienienia skóry, które jest również skutkiem ubocznym.
Odpowiedz
nie wiem jak u innych, ale ja wogole nie poczulam roznicy Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 52 gości