Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam mam na imię Anna
#1
Witam, 

Od 2014 roku diagnoza SM, ale choruje od jakiś 12 lat. Pierwsze znaczące objawy pod wpływem dużego stresu zaczęły się w lecie 2016 roku delikatne zawroty głowy. Przez 6 lat wiele różnych epizodów z zawrotami głowy, z niedoczulicą rąk, pozagałkowym zapaleniem nerwu wzrokowego i wiele innych. Od listopada lek Aubagio po miesiącu brania bóle nóg, straszne palenie nie dało się spać, stać siedzieć, wzrost ciśnienia sama podjęłam decyzję o odstawieniu leków i przejściu na zdrową dietę, ćwiczenie i suplementację.
Odpowiedz
#2
hej czyli nie przyjmujesz żadnych leków? a jak się czujesz? Piszesz o listopadzie, ale tego roku?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
Witaj Aniu/moja imienniczko/ Duży uśmiech . Moja diagnoza była rok po Twojej i miałam tylko przeczulicę dłoni. Do tej pory nie jestem w żadnym programie, ale podobnie do Ciebie - suplementy, zdrowe jedzenie, optymizm i spokojne/w miarę/ życie.
Pozdrawiam i witaj na forum Serce
Odpowiedz
#4
(29-12-2020, 11:40)ariowiat napisał(a): Witam, 

Od 2014 roku diagnoza SM, ale choruje od jakiś 12 lat. Pierwsze znaczące objawy pod wpływem dużego stresu zaczęły się w lecie 2016 roku delikatne zawroty głowy. Przez 6 lat wiele różnych epizodów z zawrotami głowy, z niedoczulicą rąk, pozagałkowym zapaleniem nerwu wzrokowego i wiele innych. Od listopada lek Aubagio po miesiącu brania bóle nóg, straszne palenie nie dało się spać, stać siedzieć, wzrost ciśnienia sama podjęłam decyzję o odstawieniu leków i przejściu na zdrową dietę, ćwiczenie i suplementację.
 Cześć Aniu. Czy jeżeli lek jest źle tolerowany to nie proponują innego? Czy nie chcialaś już żadnych? Jakie ćwiczenia polecasz czy to bez znaczenia, byleby się ruszać? Uśmiech pozdrawiamUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości