Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie
#11
e-smka, Akinom dzieki za odpowiedz.

@Akinom a mozesz powiedziec gdzie jest ta poradnia, i czy bede mogl wybrac lekarza np dr Gruszke, czy przydziela mi jakiegos?
Odpowiedz
#12
Poradnia jest na Fieldorfa, w szpitalu. Są tam inni lekarze. Mi polecono akurat dr Gruszkę i dlatego u niej jestem. Nie wiem nic o pozostałych. Lekarza możesz sobie wybrać. Kiedyś rozmawiałam z jakąś lekarka telefonicznie. Szalenie miła osoba. Dr Pokryszko bodajże. Nie wiem, czy nie pokreciłam nazwiska :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#13
(27-08-2021, 15:24)Akinom napisał(a): Poradnia jest na Fieldorfa, w szpitalu. Są tam inni lekarze. Mi polecono akurat dr Gruszkę i dlatego u niej jestem. Nie wiem nic o pozostałych. Lekarza możesz sobie wybrać. Kiedyś rozmawiałam z jakąś lekarka telefonicznie. Szalenie miła osoba. Dr Pokryszko bodajże. Nie wiem, czy nie pokreciłam nazwiska :-)

ok wielkie dzieki!
Odpowiedz
#14
Nie ma za co :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#15
Tak, tylko w nim będziesz odbierać leki i robić wizyty kontrolne.
Przeniesienie pewnie jest możliwe, ale nie wiem czy to takie proste - może wypowie się ktoś kto to zrobił.
Dostaniesz z automatu neurologa, który prowadzi program lekowy. W teorii on powinien się Tobą zająć, badać, itd., a praktyce (przynajmniej na Weigla) lekarza widzisz raz w roku na wizycie corocznej w celu przedłużenia programu i lekarz ogranicza się wyłącznie do wytycznych z programu (np. mi nie chciał dać skierowania na mri odc. szyjnego, bo program tego nie przewiduje, mimo że tam mam zmiany).
Ja akurat nie chodzę prywatnie do neurologa, bo póki co nie mam takiej potrzeby. Ale jakby coś się działo to nie liczyłabym na pomoc ze strony neurologa z programu tylko szukała pomocy gdzie indziej.

EDIT: nie zauważyłam, że na drugiej stronie dziewczyny już Ci odpowiedziały Nieśmiały
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości