Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
#1
Znalazłem się na tym forum by lepiej poznać i zrozumieć tą chorobę. Spotykam w swoim, życiu osoby z SM i chciałbym lepiej rozumieć ich problemy.
Odpowiedz
#2
(21-02-2022, 11:41)e-smka napisał(a): Syty głodnego nie zrozumie...

Ok. nie będę się pytał co byś zjadła jeśli już to dlaczego nie jesz....
Odpowiedz
#3
Dokładnie tak, jak napisała E-smka, porozmawiaj może właśnie z tymi ludźmi, bo my nie mamy problemów, my funkcjonujemy inaczej.
Odpowiedz
#4
(19-02-2022, 16:15)Bananetti napisał(a): Znalazłem się na tym forum by lepiej poznać i zrozumieć tą chorobę. Spotykam w swoim, życiu osoby z SM i chciałbym lepiej rozumieć ich problemy.

Trudno mi odpowiedziec na Twoj post, bo kazdy inaczej przechodzi te chorobe fizycznie i psychicznie.  

Kazdy tez jest na innym etapie choroby ... symptomy SM latwo wymienic, ale nie wiem czy bylabym w stanie zrozumiec te chorobe nie majac jej. Przed diagnoza SM poznawalam osoby z innymi chorobami przewleklymi i to co opowiadali bylo dla mnie swego rodzaju abstrakcja.
Odpowiedz
#5
(21-02-2022, 19:59)yasmina napisał(a): Dokładnie tak, jak napisała E-smka, porozmawiaj może właśnie z tymi ludźmi, bo my nie mamy problemów, my funkcjonujemy inaczej.

Zatem czytam o Twojej (Waszej) inności, codzienności...
Odpowiedz
#6
Hej proponuje przeczytać całe forum. Tam znajdziesz wszystko. To jak się czuliśmy gdy otrzymaliśmy diagnozy, jak funkcjonujemy, o naszych dobrych chwilach i tych gorszych, o planach, trochę nas poznasz.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#7
(22-02-2022, 07:19)Bubka napisał(a): Hej proponuje przeczytać całe forum. Tam znajdziesz wszystko. To jak się czuliśmy gdy otrzymaliśmy diagnozy, jak funkcjonujemy, o naszych dobrych chwilach i tych gorszych, o planach, trochę nas poznasz.

I to jest chyba najrozsądniejsze, co mógłbyś zrobić. Przestudiuj co jemy na co dzień to dowiesz się, kto i dlaczego jest nadal głodny :-)
Odpowiedz
#8
(21-02-2022, 20:09)Bananetti napisał(a):
(21-02-2022, 19:59)yasmina napisał(a): Dokładnie tak, jak napisała E-smka, porozmawiaj może właśnie z tymi ludźmi, bo my nie mamy problemów, my funkcjonujemy inaczej.

Zatem czytam o Twojej (Waszej) inności, codzienności...
Dobra, zaspokoję Twoją ciekawość - moja inność? - żadna, jestem tak jak inni. Moja codzienność - prowadzenie firmy, domu, rozrywki, kieliszek wina do obiadu, wypady motocyklowe, imprezy.
A teraz ja się spytam ponownie - dlaczego nie porozmawiasz z osobami chorymi, które spotykasz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości